Jihlava – Motor ČB 5:3 (kon.) | Zlín – Chomutov 5:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 2:1 (kon.)
Olomouc – HC Kladno 5:3 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Sparta – Ústí n/L 7:2 (kon.)
Pardubice – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Vítkovice – Liberec 6:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:3 (1:1, 0:1, 4:1)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 08.12.2012, 12:00DHL Extraliga juniorů

59:15
    Veškerému snažení hostů je asi konec, když jsou potrestáni menším trestem za hráčskou lavici - příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odpyká Luboš Rob.

50:43
    Osobní, desetiminutový trest dostává Karel Plášil (CEB) za nesportovní chování.

35:58
    Přesilovou hru si zahrají také hosté. Marek Lupač je vyloučen na dvě plus dvě minuty za hrubost.

30:01
    Další vyloučení na straně Budějovic. Václav Pašek dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

27:55
    Po střele Dundáčka se před hostující brankou strhla menší strkanice. Nejaktivnější v ní byli Štěpán Zídek (JIH) a Martin Švihálek (CEB). Oba jsou tak vyloučeni na dvě minuty, domácí útočník za sekání, hostující forvard za hrubost.

26:18
    Martin Brabec (CEB) teď předvedl ostrý hit na domácího Martina Vlčka a je po zásluze vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

19:39
    Čtyřiceti sedmi vteřinová výhoda dvou mužů v poli pro Duklu. David Ciboch (CEB) totiž dostává dvouminutový trest za podražení.

18:26
    Další vyloučení hostů. Dvě minuty si teď odpyká Adam Přibyl (CEB) za krosček. Využije Dukla další přesilovou hru stejně jako před malou chvílí tu první?

17:46
    První vyloučení zápasu. Přesilovou hru bude mít k dispozici Dukla, když je vyloučen hostující Karel Plášil.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 19. Zídek (H.Tobola, Pěška), 41. Horký (Zídek, H.Tobola), 42. Mikeš (Gregar, P.Tobola), 46. Pěška (Horký, Zídek), 50. Horký (Zídek, Pěška) - 1. Rob (Přibyl, Plášil), 23. Švec (Svoboda, Trummer), 55. Janásek (Rob, Štěpán)

HC Dukla Jihlava: Fučík (Krejčík) - Dundáček, Tobola H., Žáček, Tobola P., Březka, Polívka - Pěška, Zídek, Horký - Lupač, Mikeš, Gregar - Přidal, Vantuch, Vlček - Kuchta
    Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) - Kolařík, Plášil, Janásek, Prokop, Škopek, Štěpán - Rob, Přibyl, Švihálek - Svoboda, Švec, Trummer - Záhora, Ciboch, Pašek - Březina, Reiniš, Brabec

Rozhodčí: Blecha - Klouda, Samuel