Vsetín – Opava 1:3 (kon.) | SHK Hodonín – Jindř. Hradec 7:3 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 2:5 (kon.)
Chotěboř – Mor. Budějovice 5:6 (po pr.) | Břeclav – Technika Brno 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 6:1 (kon.)
Tábor – Milevsko 10:1 (kon.) | Klatovy – Děčín 1:5 (kon.) | Sokolov – Řisuty 3:2 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 6:5 (po pr.) | Kobra – Klášterec nO 0:8 (kon.) | Val. Meziříčí – Karviná (Baník) 4:5 (po pr.)
Přerov – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Havířov – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 4:2 (kon.)
AZ Havířov
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HK Nový Jičín
Středa 19.12.2012, 18:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • 2. liga skupina Východ

Tak to bylo drama pro oba celky. V závěru utkání Havířov ubránil přesilovku 4 na 6. AZet získává 3 body, Nový Jičín odjíždí bez bodu.

Z Havířova se loučí Josef Nudera, u dalších onlajnů napočtenou. (20:08:34)

60:00

59:40
    Prokop jen těsně minul branku! AZ v pěti.

59:10
    Najdek trefil tyčku prázdné branky!

58:44
    Vašut dvakrát vystřelil ale cíl netrefil, AZ vyhazuje, brání se ve čtyřech proti šesti!

58:02
    Jičín v šesti!

57:46
    Antonín Pechanec (HAV) dvě minuty za sekání. Tady je velká šance pro Jičín vyrovnat v přesilové hře.

57:33
    Kolařík se dostal do pozice pro střelbu, ale nedal.

57:01
    Havířov právě vstřelil branku!
    Jiří Krisl měl obrovský podíl na této brance AZetu v přesilové hře. Ten předložil puk volnému DAVIDU KLIMŠOVI, který trefil puk zprvní a do odkrýté části branky!

15:44
    Petr Macháček (NJI) dvě minuty za podražení.

55:32
    Hegegy posouval puk na Pavlase před branku, ale puk nedorazil na místo určení.

55:10
    Krislovi střela nesedla.. Chybí kvalitní střela.

54:44
    AZ v tlaku...

54:00
    Adam Uhlár (NJI) dvě minuty za hákování.

53:57
    Stránský trefil boční síťku.

53:03
    Tempo hry se nám zvýšilo a Havířov začíná mít více šancí...

52:39
    Havířov vystřídal a Jičín se snaží založit útok.

51:34
    Pavlas překvapivě posunul puk na Šrámka, ale ten byl pozorný...

50:49
    Pavlas se snažil bekhendem, ale Šrámek puk ramenem vyrazil.

50:33

50:19
    AZ se opět dostal k puku a vyhodil.

49:27
    Jakub Hruška trefil pouze Vydru do brusle a puk se nakonec dostal až ke Šrámkovi.

48:33
    Jiří Krisl (HAV) dvě minuty za faul kolenem. Přesilovková šance pro Nový Jičín!

48:01
    Kabeláč minul branku, ale tato střela nebyla špatná.

Dnešní utkání sleduje 1100 diváků.

47:27
    Martin Potočný si skvěle udělal prostor a předložil puk Pavlasovi do výborné pozice, ale ten trefil tyčku!

47:15
    Nový Jičín vyhodil a píská se icing.

46:22
    Jan Kolařík se snažil dorazit puk za Šrámka, ale ten puk lapačkou udržel před čárou.

46:10
    Pechanec se snažil puk dostat za Šrámka, ale beton zůstal tam, kde měl být.

45:59

45:38
    Havířov vyhazuje.. ale nevypadá to, že by Jičín hrál přesilovku.

44:18
    Petr Kanko se šikovně vymotával za brankou Šrámka, ale nic z toho nevzešlo.

43:58
    Antonín Pechanec (HAV) dvě minuty za hákování.

43:48
    Petr Kanko byl ve výborné pozici, ale i tam byl Šrámek včas.

43:21
    Najdek najížděl k Šrámkovi, který musel nutně puk udržet pod lapačku.

43:16

42:46
    Karel Vydra ohrozil Šrámka, ale ten puk vyrazil.

41:40
    Krislovi střela od modré nevyšla...

41:12

40:45
    Nový Jičín pokračuje v přesilovce...

40:01

Ve druhé třetině měli více šancí hostující hráči, ale k brankového efektu to nevedlo. Kvalita hokeje nám šlla dolů, ale třetí třetina nám doufejeme přinese lepší hokej...

40:00

39:57
    Stránský vyhodil a třetina nám končí...

39:25
    Petr Prokop (HAV) dvě minuty za podražení.

38:44
    Daneček dostal dobrou přihrávku před branku, ale tam se mu puk odklonil na hůl soupeře.

38:06
    Daneček musel pokrýt kotouč. Bude se před ním vhazovat.

36:23
    Michal Foltýn trefil ve velké šanci Danečka do ramena!

35:19
    Chvostek se dostal do střelecké šance, ale branku netrefil.

34:50
    Pechanec i tak trochu se štěstím přešel až do střelecké pozice, ale trefil Šrámka pouze do plastronu.

34:17

33:56
    Přesilovka hostů zatím bez výrazné střelby..

32:56
    Vašutova střela šla hodně mimo branku Danečka.

32:36
    Zákrok zápasu! Skaloš z první a z mezikruží vystřelil bombu na Danečka, který ale vymrštil lapačku velmi rychle! A efektivně do ní puk ukryl.

32:16
    Karel Vydra (HAV) dvě minuty za držení protihráče.

31:00
    Hegegy puk nastřelil a Klimša se pokoušel skákavý puk dostat za Šrámka - neúspěšně. Dobrý závěr přesilovka Havířova.

30:15
    Michal Sztefek se proháčkoval až před Šrámka, ale v zakončení neuspěl.

29:44
    Havířov musí začít od vlastní branky...

29:16
    Martin Kabeláč (NJI) dvě minuty za podražení.

28:42
    Matějek adresoval krásnou přihrávku Haasovi, ale ten puk nezpracoval, jinak by šel sám na brankáře.

27:56
    Šrámek si pro puk dojel až na kruh pro vhazování...

27:33

27:22
    Pechance si Šrámek hlídal a dokázal zakročit.

26:28
    Daneček tečoval střelu od modré velmi dobře a Michal Sztefek nedokázal puk na několikrát dostat přes beton Šrámka! Pěkná přesilovka.

25:49
    Najdek svým nahozením od modré málem docílil teče a brankového úspěchu.

25:31
    Přemysl Vašut (NJI) nemohl odstavit Matějka od puku a fauloval. Dvě minuty za hákování.

24:26
    Martin Kabeláč nebyl daleko od úspěchu, jeho střelu musel Daneček vyrážet a povedlo se to dost těsně.

23:06
    Pavlas se dostal do ofsajdu.

23:24
    Před Pargáčem musel puk Daneček ukrýt.

23:15
    Brynecký se dostal až před brankářře Danečka, ale v zakončení byl brankář AZetu úspěšný!

22:50
    Střelu Hradila někdo lehce tečoval mimo branku.

21:43
    Kanko poslal puk Pechanovi, který se ale dostal do velkého úhlu, ze kterého trefil pouze Šrámka.

21:29
    Puk se zasekl u mantinelu a rozhodčí nepochopitelně dlouho čekal na přerušení hry.

20:44
    Vydra zamířil někde mezi betony Šrámka, ten se ale nenechal zaskočit a puk vyrazil.

20:01

První perioda nám zatím přinesla dvě branky, po jedné na každé straně. Oba celky jsou zatím nebezpečné, ale šancí jsme zase tolik neviděli.

20:00

19:00
    Daniel Brynecký ve velké šanci trefil pouze hráče Havířova, tato střela měla přijít mnohem dříve!

18:56
    Haas mířil dobře, přesně na pravý beton Šrámka, ale ten ho dokázal do dráhy střely dostat.

18:36
    Boj o puk v rohu obranné třetiny Jičína.

17:46
    Nový Jičín nenašel vhodnou pozici pro rozehrávku a puuk končí až u Danečka - icing.

17:06

16:47
    Pechanec vyhazuje...

16:30
    Škumát vystřelil a Pargáč tento puk tečoval pouze do Danečka, na druhé straně upaloval Sztefek, ale puk mezi betony Šrámka nedostal.

15:36
    Michal Foltýn našel skulinku a vystřelil na Danečka, který měl co dělat, aby tento kotouč vyrazil.

15:03
    Martin Potočný (HAV) dvě minuty za nedovolené bránění.

14:08
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Foltýn se nejprve pokoušel obtočit kolem tyčky Danečkovy branky, to nevyšlo, ale z následné dorážky, kdy se z bekhendu dokázal prosadit a puk zvednout pod víko ADAM UHLÁR.
    Asistence: Michal Foltýn.

13:12
    Chvostkovu střelu Daneček viděl a vyrazil ji mimo nebezpečný prostor.

12:02
    Stránský posunul puk na Krisla, který ale netrefil branku Jičína. Předcházela tomu výměna mezi Potočným a právě Stránským, z akce ale nic nebylo.

11:44
    Zientek chtěl nahrát Pavlasovi do brejku, ale přihrávka byla příliš rychlá a nepřesná.

11:34
    Pasáž hry, kdy se snažil Havířov dostat do útočné třetiny. Ale nepodařilo se a píská se icing.

10:30
    Pechanec si dvakrát vyměnil puk s Kankem a ten vystřelil, pouze do Šrámka. Tímto se hosté ubránili.

10:02
    Najdkův lob byl tak kvalitní, že skončil až v ochranné síti za Šrámkem.

09:41
    GEDOS vyhazuje...

09:16
    AZet si vypracoval tlak a Petr Prokop se dostal hned dvakrát k nebezpečné střele od modré, v obou případech Šrámek uspěl. V tom druhém z něj puk nevypadl a hra se přerušila.

08:45
    Hegegy to myslel velmi dobře, od modré vystřelil a Marek Zientek puk tečoval, ale mimo tři tyče.

08:35
    Marián Skaloš (NJI) dvě minuty za sekání.

08:01
    Po něm se dostal k pěkné střele Marek Zientek, puk se odrazil vedle Šrámka, kde stál Kanko, ale puk za něj nedostal.

07:41
    Jan Kolařík se z mezikruží pokusil prostřelit Šrámka, ale ten ramenem zasáhnul.

07:04
    To Škumátovu střelu od modré už musel Daneček pečlivě vyrazit svými betony.

06:48
    Jiří Pargáč se dostal se štěstím k puku ve střední třetině, ale pouze z dálky puk nastřelil na Danečka, který s tímto pukem nemohl mít žádný problém.

06:18
    Adam Uhlár inkasoval tvrdý náraz a po tomto zákroku mu z obličeje kteče krev, vše bude ale vpořádku, půjde pouze o toto krvavé zranění. Uhlár je už na střídačce. Led se musí nyní uklidit.

06:02
    A to už nyní neplatí... DAVID KLIMŠA dostal přihrávku od Jiřího Krisla a puk doslova dovezl za Šrámka, sám skončil také v brance! Tomu se říká tah do brány.
    Asistence: Jiří Krisl.

05:40
    Šrámek si osahal kotouč, když rozehrával za svou brankou. Havířov ho zatím neprověřil.

04:52
    Nový Jičín pouze nahodil puk do pásma AZetu a vystřídal.

03:39
    Sztefek nabral velkou rychlost a předložil puk Najdkovi na křídlo, který trefil boční síťku.

03:01
    Martin Kabeláč nahodil puk na Danečka, ten ho vklidu ukryl do lapačky, ale rozehrávat nemohl.

02:27
    Martin Kabeláč poprvé prověřil Danečka, který puk vyrazil mimo hřiště.

02:24
    Hegegy zblokoval Bryneckého ránu do ochranné sítě.

01:47
    Chvostek se snažil dostat před Pechance, ale havířovský hráč mu to nedovolil.

01:06
    Havířov se už dostával k první útočné akci, ale zastavuje ho ofsajd.

00:15
    Kabeláč posunul puk na Škumáta, ten ale neposedný kotouč nedokázal trefit, nacházel se v těžké pozici u tyčky.

00:01

Příjemný večer z Havířova. Oba celky se na ledě už rozcvičují a zápas nám za nějakých 20 minut začne. Nejvyšší čas podívat se na sestavy obou celků a na rozhodčí dnešního utkání.

AZ Havířov: Daneček (Matoušek) - Prokop, Vydra, Krisl "C", Graca, Jonáš, Zientek, Hegegy, Jaroch - Najdek "A", Daneček J., Sztefek, Pechanec, Kolařík, Kanko, Potočný "A", Stránský, Pavlas, Matějek, Klimša, Haas

HC Nový Jičín: Šrámek (Kozák) - Andrýsek, Kabeláč, Pargáč, Brynecký, Hruška, Skaloš, Vašut "C", Tomášek, Hradil, Macháček "A", Gulda, Fišera, Škumát, Zedník, Foltýn, Chvostek, Uhlár

Rozhodčí: Šutara - Vengřín, Záviský.

Vážení sportovní přátelé, vítejte u onlajn přenosu mezi domácím AZ Havířov a hostujícím celkem GEDOS Nový Jičín.

Aktuálně předposlední tým tabulky, přijíždí do Havířova s cílem, který mělo už spoustu celků. Obrat AZ o body! Nicméně aktuální rozpoložení a papírové předpoklady nedávají Jičínu velk šance. GEDOS bodoval především v zápasech proti Valašskému Meziříčí, kde nasbíral ze všech 5 zápasů maximální zisk bodů.

Domácí Havířov vede tabulku a je lídrem, kterému nevázne ani produktivita. Nejvíce nastřílených branek a v poměru s obdrženými dávají úžasné čísla. AZ dokázal svého soupeře z Jičína letos vždy porazit a dal dávno zapomenout na neúspěch v play-off před 3 lety.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 7. Klimša (Krisl), 58. Klimša (Krisl, Prokop) - 15. Uhlár (Foltýn)

HK Nový Jičín: Šrámek (Kozák) - Andrýsek, Kabeláč, Pargáč, Brynecký, Hruška, Skaloš, Vašut "C", Tomášek, Hradil, Macháček "A", Gulda, Fišera, Škumát, Zedník, Foltýn, Chvostek, Uhlár

Rozhodčí: Šutara - Vengřín, Záviský