Michalovce – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Trebišov – Detva 1:3 (kon.) | Prievidza – Prešov 0:6 (kon.)
Topoľčany – Trnava 1:4 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 1:2 (po s.n.) | Senica – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
HC Topoľčany
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 04.01.2013, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:42:58)

59:42
    Trnava dala gól!
    DÁVID SCHMIDT uzatvára skóre tohto stretnutia! Asistencie: Ján Bohunický a Urban Demo.

56:44
    Vylúčenie Trnava - Michal Dudáš - dve minúty za hákovanie.

54:11
    Vylúčenie Trnava - Matúš Holenda - dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

43:48
    VILIAM DARÁŠ pridáva svoj druhý gól! Asistencie: Martin Baran a Ján Bohunický.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

36:47
    Brankár Branislav Hippík po góle navyše inkasuje desaťminútový osobný trest za nešportové správanie.

36:47
    Hostia sú opäť vo vedení zásluhou trefy VILIAMA DARÁŠA! Asistencie: Ján Bohunický a Martin Baran.

Dnešné stretnutie sleduje 730 divákov.

32:31
    Topoľčany dali gól!
    MAROŠ GOGA v presilovke o jedného hráča dokázal vyrovnať stav stretnutia! Asistencie: Roman Guričan a Peter Kopecký.

32:26
    Vzájomné vylúčenie, Topoľčany - Lukáš Tvrdík, Trnava - Martin Baran a Pavol Poláček - všetci traja dve minúty za údery. Topoľčany teda hrajú presilovku.

31:11
    Vylúčenie Trnava - Urban Demo - dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.