Michalovce – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Trebišov – Detva 1:3 (kon.) | Prievidza – Prešov 0:6 (kon.)
Topoľčany – Trnava 1:4 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 1:2 (po s.n.) | Senica – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
MšHK Prievidza
0:6 (0:1, 0:2, 0:3)
HC Prešov 07
sk Pátek 04.01.2013, 17:00 • ZŠ Prievidza • 1. liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:01:20)

V poslednom dejstve sa druhýkrát zapísal do streleckej listiny Matúš Leskovjanský a po jednom góle pridali Pavol Segľa a Vladimír Kubus. Prešov si tak vezie z Prievidze všetky tri body za víťazstvo 0:6.

60:00

58:30
    Prešov dal gól!
    VLADIMÍR KUBUS dáva gól a Prešov už vyhráva 0:6! Asistenciu na góle majú Filip Macejka a René Schneider.

58:01
    PAVOL SEGĽA zvyšuje náskok hostí zo Šariša na 0:5! Asistenciu na góle si pripisujú Ján Romáenk a Jiří Matějíček.

57:42
    Hostia v plnom počte.

57:34
    Domáci v plnom počte, začína sa ich krátka presilová hra.

55:42
    Hostia z Prešova sa z početnej výhody netešili dlho. Už po 8 sekundách sa sily vyrovnávajú. Matúš Leskovjanský si odchádza odsedieť dvojminútový trest za hákovanie.

55:34
    Vylúčenie na strane Prievidze. Vladimír Čopák dostáva dvojminútový trest za podrazenie.

47:05
    Hostia zo Šariša zvýšili svoj náskok na 0:4 zásluhou MATÚŠA LESKOVJANSKÉHO! Asistenciu na góle si pripisuje Milan Varga.

46:03

44:03
    Hosťujúci Ľubomír Caban si odchádza na trestnú lavicu odsedieť dve minúty za krosček.

42:00
    Domáci v plnom počte.

41:00
    Dnešné stretnutie sleduje 371 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

Po druhej tretine vyhrávajú hostia z Prešova 0:3, keď v 31. minúte zvýšil na rozdiel dvoch gólov Ľubomír Caban a už o necelé dve minúty neskôr uzavrel skóre druhého dejstva Matúš Leskovjanský gólom na 0:3.

40:00
    Druhá tretina skončila.

40:00
    Domáci Dávid Jaško dostáva dvojminútový trest za hákovanie.

39:38

37:38
    Jakub Loydl si odchádza sadnúť na trestnú lavicu za posunutie brány a Prešov sa bude musieť dve minúty brániť.

Ján Kmeť

Branky a nahrávky: 13. Caban (Románek, Segľa), 31. Caban (Segľa), 33. Leskovjanský (Gavač, Loydl), 48. Leskovjanský (Varga), 59. Segľa (Románek, Matějíček), 59. Kubus (Macejka, Schneider)

MšHK Prievidza: Belák - Chromý, Beláň, Šimo, Mach, Jasinský - Jaško, Bátora, Kerata, Holúbek, Viedenský - Majer, Celar, Malacha, Mendel, Čopák - Tonhauser, Švec, Kováč, Líška
    HC Prešov 07: Fedor - Hopkovič, Varga, Románek, Caban, Segľa - Kadlubiak, Loydl, Schneider, Kubus, Macejka - Sabol, Matějíček, Leskovjanský, Nahálik, Gavač - Renčok, Tomčák, Mikluš

Rozhodčí: Branislav Piešťanský - Štefan Mráz, Ľuboš Vido