Michalovce – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Trebišov – Detva 1:3 (kon.) | Prievidza – Prešov 0:6 (kon.)
Topoľčany – Trnava 1:4 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 1:2 (po s.n.) | Senica – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
HC Dukla Senica
4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 04.01.2013, 18:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (20:23:20)

58:50
    Vladimír Klinga po góle inkasoval desiatku za sťažnosti, ešte jednu, a tak sa musel pobrať predčasne do kabíny.

58:50
    Senica dala gól!
    ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ zrejme definitívne potvrdil výhru domácich! Asistencia: Pavol Pavešic.

55:57
    Vylúčenie Senica - Jozef Salajka - dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

Dnešné stretnutie sleduje 2150 divákov.

41:37
    Vylúčenie Senica - Ľubomír Vaškovič - dve minúty za zdržiavanie hry, vyhodenie puku z hracej plochy.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

34:19
    Vylúčenie Spišská Nová Ves - Nikita Vasiliev - dve minúty za faul kolenom. Navyše 10 minút za nešportové správanie.

32:22
    Vylúčenie Spišská Nová Ves - Richard Smotrila - dve minúty za hákovanie.

31:16
    Domáci sa znova dostávajú do vedenia! Gól v presilovke strelil ANDREJ RAJČÁK. Asistencie: Filip Surovka a Ľubomír Škápik.

27:27
    Vylúčenie Senica - Martin Ivičič - dve minúty za údery. Zároveň Spišská Nová Ves - Dávid Džerenga - päť plus do konca stretnutia za napadnutie.

26:47
    Vylúčenie Senica - Vladimír Lantoš - dve minúty za seknutie.

24:01
    A je znova vyrovnané! Ďalšiu presilovku využíva JOZEF SALAJKA. Asistencie: Vladimír Lantoš a Eduard Šedivý.

22:02
    Vylúčenie Spišská Nová Ves - Tomáš Gonda - dve minúty za napadnutie.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:15
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Druhý útok posiela hostí do vedenia presilovkovým gólom MICHALA FINDURU! Asistencie: Filip Novák a Juraj Prokop.