Liverpool – Norwich 5:0 (kon.) | Manchester City – Fulham 2:0 (kon.) | Newcastle – Reading 1:2 (kon.)
Swansea – Stoke 3:1 (kon.) | West Ham – Queens Park 1:1 (kon.) | Wigan – Sunderland 2:3 (kon.)
West Brom – Aston Villa 2:2 (kon.)
Liverpool FC
5:0 (2:0)
Norwich City
Sobota 19.01.2013, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (17:50:34)

Ve druhém poločase navýšil skóre utkání nejprve v 59. minutě Sturridge. O sedm minut později se svým typickým způsobem prosadil Gerrard a na 5:0 zvyšoval v 74. minutě Sterling, i když branka nakonec byla označena jako vlastní a připsána hostujícímu Bennettovi.

Skončilo dnešní utkání, v němž jednoznačně "kraloval" domácí Liverpool, který v pohledném utkání rozstřílel svého soupeře, Norwich City 5:0! Hosté se na Anfield Road nezmohli prakticky na nic a výsledek zcela odpovídá průběhu utkání.

90+2
    Norwich již pouze odevzdaně odkopává míče co nejdál od své branky, obě mužstva si již přejí závěrečný hvizd, který v nejbližších vteřinách přijde.

90+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty nad stanovených devadesát minut.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Liverpool v závěru utkání kontroluje hru.

86
    Hosté podruhé střídají, hřiště opouští Snodgrass, přichází Anthony Pilkington.

84
    Ani dobře hlavičkující Downing nedokáže dotlačit míč za Bunna, domácím se rohové kopy v tomto utkání nedaří.

83
    Domácí zahrávají desátý rohový kop.

82
    Domácí nabízenou standartní situaci nevyřešili dle představ a míč odvrací jeden z bránících hráčů Norwich City.

81
    Snodgrass fauluje u levého rohového praporku na vlastní polovině a dostává žlutou kartu.

80
    Začala poslední desetiminutovka dnešního utkání, Norwich se stále musí urputně bránit nebezepčným útokům domácích.

78
    Ze hřiště odchází střelec první branky, domácí Henderson, místo něho přichází Joe Allen.

76
    Krutý debakl, ale není se čemu divit, Norwich je totálně "dole".

74
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Důrazem se po levé straně přes bránícího hráče Norwich City prosazuje Raheem Sterling, který střílí a míč po nešťastné tečy posílá do sítě bránící RYAN BENNET.

73
    Autové vhazování domácích končí v náruči gólmana Bunna.

72
    Rohový kop rozehraný "na krátko", ale i po střele může být domácí gólman v klidu, míč letí hodně mimo.

Martin Dvořák

Branky: 26. Henderson, 36. Suaréz, 59. Sturridge, 66. Gerrard, 74. Bennet (vla.)

Karty:   81. Snodgrass (NRW)

Liverpool FC: Jones - Wisdom, Carragher, Agger, G. Johnson - Gerrard, Leiva (69. Sterling), Henderson - Downing, Sturridge (69. Borini), Suaréz
    Norwich City: Bunn - R. Martin, Bennett (66. Hoolahan), Turner, Garrido - B. Johnson, Howson, Snodgrass (86. Pilkington) - Tetley, Holt

Rozhodčí: Oliver - Flynn, England