Gent – Standard 0:0 (kon.) | Genk – Charleroi 3:1 (kon.) | Leuven – Lokeren 2:6 (kon.)
Kortrijk – Beerschot 4:0 (kon.) | Lierse – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Mons – Mechelen 2:3 (kon.)
Lierse SK
0:0 (0:0)
Waasland-Beveren
Sobota 19.01.2013, 20:00 • Herman Vanderpoorten Stadium • Belgická Jupiler Pro League

Konec. Utkání mnoho fotbalové krásy nepřineslo, stejně tak ani žádnou branku. Diváci sledovali vyrovnané, na šance a hezké okamžiky chudé utkání. Pro dnešek vše a příště na shledanou. (21:59:38)

90
    Začíná nastavení.

87
    Nepřesně míří také hostuící Smet.

86
    Remacle je střídán, do hry se podívá Plut.

85
    Blíží se konec, střela Hazurova nebezpečí nepřinesla. Dočkáme se prekvapení v závěru?

81
    D´Ulivo potrestán žlutým kartónkem.

77
    Ashoura nahrazuje Vercauteren.

74
    Zápas se blíží do rozhodující fáze, jde o důležité utkání v boji o udržení.

70
    Těsně vedle svůj střelecký pokus nasměroval Remacle. Stav se nemění.

66
    Shish potrestán žlutou kartou.

65
    Utkání toho příliš nenabízí, hraje se až příliš opatrně. Oběma soupeřům jde o dost a hra trpí.

61
    Blondelle pálí těsně nad!

55
    Blondelle potrestán žlutou kartou.

54
    O střelu se pokusil Hazurov, branku ale minul.

52
    Liese se snaží soupeře zatlačit, Waasland ale dobře brání.

48
    Míč mají domácí a kombinují.,

46

První poločas příliš krásy nepobral, zápas je zatím velmi vyrovnaný. Druhá půle začne cca v 21:08.