Bayern – Fürth 2:0 (kon.) | Leverkusen – Frankfurt 3:1 (kon.) | Wolfsburg – Stuttgart 2:0 (kon.)
Hoffenheim – Mönchengladbach 0:0 (kon.) | Mohuč – Freiburg 0:0 (kon.) | W. Brémy – Dortmund 0:5 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
0:0 (0:0)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 19.01.2013, 15:30 • Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga

Je za námi utkání osmnáctého kola mezi domácím Hoffenheimem a Borusií Mönchengladbach. V utkání jsme neviděli jedinou branku a tak se diváci příliš fotbalové parády nedočkali. Blíže ke třem bodům měli asi nakonec hráči domácího celku, kteří hlavně ve druhém poločase nedokázali proměnit jasnou tutovku. Jinak se utkání hrálo ve vyrovnaném gardu a remíza je tak zaslouženým výsledkem.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek víkendu a zase někdy u německého fotbalu napočtenou. (17:25:30)

90+2
    Domácí se ještě snažili ohrozit hostující branku. Borussia ale spolehlivě brání a odkopává do bezpečí.

90+1
    Hosté ještě takticky střídají. Na hřiště se podívá Rupp, který nahradí Herrmanna.

90
    Hlavní rozhodčí Sippel nastaví dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Utkání se nám blíží do svého konce. Zhruba minutu před koncem je stav stále bezbrankový.

87
    Domácí si nevěděli rady s kličkujícím Vollandem a tak ho poslali k zemi. Jmenovitě to byl Herrmann, který za to dostává žluté napomenutí.

85
    Zřejmě rozhodující branku utkání měl na kopačce domácí Joselu. K tomu se dostal odražený balon, který vyplaval někde okolo penaltového puntíku. Španělský mladíček však branku trestuhodně minul.

84
    Dnešní utkání sleduje 26 750 diváků.

83
    Domácí lodivod Marco Kurz se rozhodl, že využije poslední možnost střídání. Ze hry odchází Derdiyok, který přepustí své místo Joselu.

82
    Derdiyok se jen těžko pral s několika násobnou přesilou. Podle toho také celá akce domácího útočníka dopadla.

80
    Je před námi posledních deset minut druhého poločasu. Zatím mají oba týmy ke třem bodům stejně daleko.

79
    Mönchengladbach zahrával rohový kop. O jeho exekuci se postaral Arango, ale nikoho ze svých spoluhráčů najít nedokázal.

77
    Borussia poprvé v dnešním zápase střídá. Útočníka de Janga nahradí střídající Mlapa.

76
    Hoffenheim předvedl snad nejpovedenější akci zápasu a málem z toho byla úvodní branka utkání. Střílející Weis však trefil z takřka malého vápna pouze nohu ter Stegena.

75
    Hosté dál drží balon na svých kopačkách a pomalu se blíží k brance Wieseho. Ten může být ale zatím v klidu.

73
    Máme tady druhé domácí střídání. Z hrací plochy se odporoučel Firmino a na jeho místo naskočil Grifo.

71
    Usami se pokoušel udělat kličku ter Stegenovi. Přitom ale naivně upadl a rozhodčí ho za to odměnil žlutým trestem.

70
    Hráči v modrých dresech se po dlouhé době dostali do šestnáctky soupeře. Tam ale příliš času nestrávili a byli z ní vytlačeni.