Gent – Standard 0:0 (kon.) | Genk – Charleroi 3:1 (kon.) | Leuven – Lokeren 2:6 (kon.)
Kortrijk – Beerschot 4:0 (kon.) | Lierse – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Mons – Mechelen 2:3 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
2:6 (0:2)
Sporting Lokeren
Sobota 19.01.2013, 20:00 • Stadion Den Dreef • Belgická Jupiler Pro League

To je z mé strany dnes vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký večer. (21:56:26)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, ve kterém padlo osm branek. V prvním poločase vstřelili dvě branky hráči Lokerenu a vedlo 2:0. Začátek druhého poločasu patřil domácím, kterým se podařilo vyrovnat. Jenže pak začali opět dominovat hosté, kteří vstřelili ještě čtyři branky a vybojovali důležité tři body. Domácí byli aktivnější, ale hosté podnikali velmi nebezpečné brejky, což nakonec rozhodlo.

90
    Lokeren právě vstřelil branku!

Tak a je tu ještě jedna branka. Šestou branku Lokerenu vstřelil v samém závěru AYANDA PATOSI.

90
    Po chybě jednoho z hostujících hráčů se dostal ke střele Ogbu, ale branku Lokerenu netrefil.

90
    Ani z jednoho rohu nic nebylo a míč mají na svých kopačkách hráči Lokerenu.

89
    Následuje další roh pro Leuven.

88
    Domácí vybojovali rohový kop.

87
    Ale zatím se k ničemu nedostali. Stále kombinují daleko od branky Lokerenu.

86
    Domácí se usadili na polovině hostů.

85
    Ale ani z tohoto rohu domácí neohrozili branku Lokerenu, přesto jsou stále u míče.

84
    Rohový kop pro domácí.

83

Po rohu se dostal k míči KOEN PERSOONS, který vstřelil pátou branku Lokerenu.

82
    Hosté vybojovali rohový kop.

81
    Hosté drží míč na svých kopačkách a nikam nepospíchají.

80

Hosté podnikli další rychlý brejk, který skončil čtvrtou branku. Tu vstřelil BENJAMIN MOKULU TEMBE, který vstřelil svojí třetí branku v tomto duelu. O vítězi je zřejmě rozhodnuto!

79
    Hosté střídají. Dohrál Sağlık a zahraje si Patosi.

77
    Žlutou kartu uviděl hostující Galitsios.

75
    Iniciativu nyní převzali domácí, kteří se tlačí před branku Lokerenu.

73
    Hosté jsou nyní na koni a v klidu kombinují na své polovině.

Jakub Kopřiva

Branky: 53. Azevedo, 64. Geraerts - 5. Tembe, 33. Tembe, 71. Leko, 80. Tembe, 83. Persoons, 90. Patosi

Karty:   38. Marić (LOK), 77. Galitsios (LOK)

Oud-Heverlee Leuven: Michiels - Vanaudenaerde, Thompson, Robson, Weuts (46.Yagan), Gíslason, Van Goethem, Geraerts, Karuru (46.Azevedo), Sawaneh, Ogbu
    Sporting Lokeren: Barry - Mijat Marić, El Mouataz, Galitsios, Scholz, Leko, Miloš Marić, Persoons, Sağlık (79.Patosi), De Pauw, Mokulu Tembe

Rozhodčí: Colemonts - Conotte, De Weirdt