Sochaux – Remeš 1:0 (kon.) | Marseille – Montpellier 3:2 (kon.) | Ajaccio – Valenciennes 1:1 (kon.)
Lorient – Troyes 3:2 (kon.) | Brest – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | Toulouse – Nancy 2:1 (kon.)
Olympique Marseille
3:2 (1:1)
Montpellier HSC
Sobota 19.01.2013, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (18:53:54)

A je dobojováno! V druhém poločase měli na začátku mírnou převahu hosté, kterou v branku přetavil Utaka. Domácí se ale nevzdávali a v 79. minutě srovnal Jordan Ayew po skvělé spolupráci s bratrem. V závěru převzali iniciativu domácí, což se jim v první minutě nastavení vyplatilo, když se po chybě Congrého prosadil Gignac. Marseille tak po zásluze vítězí v zápase s Montpellier 3:2.

90+1
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou v samém závěru do vedení! Dlouhý nákop směřoval na Congrého, který nesmyslně napálil před sebou stojícího GIGNACE, který šel sám na branku a už pro něj nebyl problém překonat Jourdrena! Pravděpodobně rozhodující branka!

90
    Rozhodčí nastaví ve druhém poločase ještě dvě minuty nad rámec hrací doby.

89
    Ve středu hřiště byl faulovaný Amalfitano. Času domácím na vstřelení vedoucí branky už moc nezbývá.

87
    André Ayew nepřesně přihrál do lajny, Montpellier bude moci vhazovat.

85
    Cabella se neprokličkoval do vápna mezi dvěma obránci Marseille.

84
    Dlouhý pas domácích skončil až za brankovou čarou, Jourdren může v klidu vykopávat.

82
    Domácím po brance narostla křídla, další útok ale Fanni nedokázal zužitkovat v dobrou přihrávku.

79
    A je vyrovnáno! André Ayew našel před prázdnou brankou svého bratra JORDANA AYEWA, který ve skluzu vsítil branku!

77
    Prudká rána Fanniho byla zablokovaná obráncem, následný centr dopadl stejně.

77
    Domácí začínají vpředu čím dál více kousat, uvidíme, zda se dočkáme vyrovnávací branky.

75
    Valbuena zahrál roh na přední tyč, kde byli jen obránci hostů.

75
    Gignac vybojoval pro svůj tým rohový kop.

73
    Hosté se snaží spíše bránit a pokud je možnost využívat rychlých brejků, ta se teď naskytla, domácí obrana se ale vrátila včas.

71
    Druhá změna v hostujícím dresu, střelec vyrovnávací branky Herrera opouští trávník, nahradí ho Charbonnier.

70
    Míč si na místo prohřešku postavil Gignac, jeho pokus ale mířil o dva metry vedle branky!