Granada – Rayo Vallecano 2:0 (kon.) | Real Sociedad – Barcelona 3:2 (kon.) | Getafe – Sevilla 1:1 (kon.)
Malaga – Celta Vigo 1:1 (kon.)
Getafe CF
1:1 (1:1)
Sevilla FC
Sobota 19.01.2013, 20:00Španělská LaLiga

Je tu konec zápasu, který skončil nerozhodně 1:1. Lepším celkem byli fotbalisté Sevilly, jenže na gól Reyese dokázal ještě v prvním poločase odpovědět Adrián Colunga a jelikož jsme žádnou další branku neviděli, skončilo utkání dělbou bodů. (21:51:27)

90+3
    Zpoza vápna na druhé straně střílel po zemi Pablo Sarabia, mířil ale mimo.

90+3
    Napravo od vlastního vápna musel nyní balon odkopávat Alexis, u míče budou po zásahu záložní řady Sevilly opět domácí.

90+2
    Hosté ve druhém poločase spoléhají na to, že hrají po větru, který je dnes hodně silný. Zatím z toho ale nic významného nevytěžili a už asi ani nevytěží.

90+1
    Navas posílal střílený centr z rohového kopu opět rovnou do brány a znovu musel zasahovat gólman Moyá.

90
    Z dálky pálil Kondogbia, jenže jeho rána byla obranou zblokovaná na roh.

89
    Necelé dvě minuty před koncem normální hrací doby jsou u míče stále hosté ze Sevilly.

88
    Hosté se tlačí před bránu soupeře, do zakončení se ale zatím nedostávají.

87
    Přímo z rohu zkusili hosté překvapit gólmana Moyu, ten byl ale pozorný a míč vyrazil.

86
    Nyní se již závěr zápasu blíží rychle a tempo pomalu uvadá.

85
    Hosté potřetí střídají. Odešel Rakitič a nastupuje Manu del Moral.

84
    Již se znovu pokračuje ve hře, u míče jsou domácí.

83
    Za vzájemnou potyčku dostali žlutou kartu Xavi Torres a hostující Kondogbia.

81
    Blíží se závěr zápasu a na nějakou vyloženou šanci na jedné nebo druhé straně již čekáme hodně dlouho.

79
    Domácí Adrián Colunga kopal rohový kop, centr do vápna byl ale příliš dlouhý a nikdo ze spoluhráčů se k němu nedostal.

77
    Teď útok hostů zastavil znovu na polovině hřiště Adrián Colunga a k odpískanému faulu dostává navíc ještě žlutou kartu.