Liverpool – Norwich 5:0 (kon.) | Manchester City – Fulham 2:0 (kon.) | Newcastle – Reading 1:2 (kon.)
Swansea – Stoke 3:1 (kon.) | West Ham – Queens Park 1:1 (kon.) | Wigan – Sunderland 2:3 (kon.)
West Brom – Aston Villa 2:2 (kon.)
West Bromwich Albion
2:2 (0:2)
Aston Villa FC
Sobota 19.01.2013, 18:30 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

Hlavní sudí Probert ukončil dnešní utkání, které nemělo vítěze. Po prvním poločase Aston Villa FC vedla dvougólovým rozdílem, ale domácímu celku se v poločase druhém podařilo skóre vyrovnat. West Bromwich Albion i Aston Filla FC si připisují na svá konta jednobodový zisk. Skóre otevřel ve dvanácté minutě Benteke a ve třicáté první minutě zvyšoval Agbonlahor. Za West Bromwich Albion snižoval Brunt a srovnával Odemwingie. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:30:10)

90+4
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Chris Brunt, přichází George Thorne.

90+4
    Dnešní utkání sleduje 25 583 diváků.

90+3
    Guzan vytěsnil centrovaný míč do bezpečí.

90+3
    Aston Villa FC se musí bránit, aby získala alespoň bod.

90+2
    Domácí hráči vybojovali rohový kop.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

88
    V obrovské šanci se ocitl Lukaku, jenž obdržel zpětnou přihrávku. Nicméně jeho střelecký pokus byl velmi nepřesný a Lukaku se chytá za hlavu.

87
    Domácí hráči se ubránili a vyrazili do protiútoku.

87
    Aston Villa rozehraje rohový kop.

85
    Lukaku vystřelil, ale trefil pouze bránícího protihráče.

84
    West Brom právě vstřelil branku!
    PETER ODEMWINGIE byl skvěle připravený v pokutovém území a pohotovou střelou srovnává skóre na 2:2, a připisuje si tak velmi důležitou branku. Míč hlavou prodlužoval McAuley.