Sochaux – Remeš 1:0 (kon.) | Marseille – Montpellier 3:2 (kon.) | Ajaccio – Valenciennes 1:1 (kon.)
Lorient – Troyes 3:2 (kon.) | Brest – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | Toulouse – Nancy 2:1 (kon.)
Toulouse FC
2:1 (0:0)
AS Nancy-Lorraine
Sobota 19.01.2013, 20:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

V zápase bylo jasně lepším týmem domácí Toulouse, které také zaslouženě zvítězilo a připisuje si tak cenné tři body. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek večera! (21:49:48)

90
    Rozhodčí Sebastien Moreira se rozhodl nastavit 3 minuty.

89
    Nancy právě vstřelilo branku!

LOSSEMY KARABOUE naprosto ukázkovou střelou kousek za vápnem překvapivě snižuje na 2:1. Zápas bude v posledních minutách ještě zajímavý.

88
    Hra se přesunula na střed hrací plochy, míč mají na kopačkách hostující hráči.

86
    Hřáči Nancy již vypadají poměrně dost odevzdaně, nevypadá to, že by ještě zápas dokázali zdramatizovat. Spíš se snaží udržet skóre a neinkasovat.

84
    Nancy naposled střídá, ze hřiště odešel Ziri Hammar, nahradil ho Thomas Mangani.

83
    Nancy má nějakých 10 minut na vstřelení dvou branek, hráči již nemají co ztratit a jdou plně do útoku.

81
    Toulouse střídá, odejde Franck Tabanou, místo něj si zahraje Pavle Ninkov.

78
    Toulouse právě vstřelilo branku!

FRANCK TABANOU dává branku z opravdu velmi ostrého úhlu. Každý čekal, že bude centrovat, on však překvapivě vystřelil a zvyšuje tak na 2:0 pro Toulouse.

77
    Míč z rohového kopu nepředstavoval pro hostující obranu žádný problém, hráči jej odehráli daleko od své brány.

76
    Toulouse rozehraje rohový kop.

74
    Toulouse střídá, odchází Wissam Ben Yedder, místo něj se na hřiště podívá Emmanuel Riviere.

72
    Domácí Franck Tabanou se prezentoval povedenou střelou z přímého kopu, jen o několik centrimetrů minula pravou tyč brány Nancy.

71
    Cheikh M'Bengue se po ošetření opět zapojil do hry.

70
    Po přerušení se pokračuje ve hře.

69
    Hra je přerušena, domácí M'Bengue potřebuje ošetřit.

68
    Hostující Massadio Haidara uviděl žlutou kartu.

66
    Domácí hráči opět dostávají hosty pod tlak, centry do vápna však končí pouze u obránců nebo u brankáře Gregoriniho.