Šumperk – Hr. Králové 2:1 (po s.n.) | Litoměřice – Benátky n/J 7:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 1:6 (kon.)
Most – Kadaň 3:2 (kon.) | Beroun – Třebíč 1:4 (kon.) | Písek – Ústí n/L 1:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 4:7 (kon.)
IHC Králové Písek
1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 02.02.2013, 17:301. liga (ČR)

45:47
    Opět se bude vylučovat, tentokrát však na straně Písku. Kapitán Kubeš potrestán za sekání. Pokračovat se tak bude 4 na 3.

45:04
    David Ludvík (UNL) - 2 minuty, nebezpečná hra vysokou holí. Písecké čeká zkrácená dvojnásobná přesilovka.

44:28
    Filip Pavlík (UNL) - 2 minuty, sekání. Přesilová hra pro domácí Písek.

37:41
    Písecké čeká hra v početní výhodě. Dvě minuty pro Lukáše Handlovského za sekání.

33:02
    Písek se ale nevzdává a sympaticky bojuje dál. Útočné snažení domácích nakonec přináší alespoň přesilovou hru. Hákováním si před vlastní brankou pomohl Vobořil.

29:51
    Svou snahou si hosté vybojovali alespoň přesilovou hru. Dvě minuty pro domácího Radima Heřmana za hákování.

22:26
    Písecká přesilovka je u konce. Po pár vteřinách hry odchází ke dvěma minutám Kotrla.

21:51
    Písecké čeká přesilová hra. Vobořilova hokejka zasáhla do obličeje Petráčka a hostující bek míří k menšímu trestu za nebezpečnou hru vysokou holí.

18:56
    Závěr první části stráví domácí hokejisté ve čtyřech. Josef Slavík si před vlastní brankou pomohl za cenu sekání.

14:05
    Počet hráčů na ledě se na pár okamžiků srovná, poté začne zkrácená přesilová hra hostujícího Ústí. Filip Vlček si půjde sednout na dvě minuty držení.

12:39
    První vyloučení v utkání dává naději domácímu celku. Dvě minuty za držení pro Filipa Pavlíka.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 31. Vaniš (Drtil) - 13. Lapšanský, 27. Kovář (Vobořil), 32. Ludvík (Roubík, Poživil), 38. Matai (Rod)

IHC Králové Písek: Halmoši - Drtil, Kužel, Dominik Boháč, Ruprecht, Semrád, Petráček, Dvořák, Kříž - Ferebauer, Vlček, Vaniš - Kotrla, Kubeš, Sedláček - Slavík, Kučera, Heřman - Homolka, Volf, Markulinec.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct - Sklenička, Poživil, Černý, Grin, Špelda, Pavlík, Vobořil, Šmach - Ludvík, Roubík, Frolík - Laš, Sýkora, Čermák - Handlovský, Rod, Matai - Daniel Boháč, Lapšanský, Kovář.

Rozhodčí: Horák - Flegl, Zíka