Technika Brno – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | Bílina – Tábor 4:3 (po pr.) | Sokolov – Klatovy 0:3 (kon.)
Jablonec n/N – Milevsko 4:2 (kon.) | Kobra – Děčín 5:2 (kon.)
HC Draci Bílina
4:3 (0:1, 0:2, 3:0 - 1:0)
HC Tábor
Sobota 23.02.2013, 17:302. liga skupina Západ

Myslím, že není, co k tomu více dodat. Táboru zřejmě došly síly a vůle, když si nechali vzít slibně rozjetý zápas a vedení 3:0. Přesto nemusí smutnit, když si z ledu Bíliny vezou alespoň bod. (19:47:27)

60:16
    Draci právě vstřelili branku!
    To bylo hodně rychlé rozuzlení prodloužení. Při pokračování přesilovky, jež zajistila před tím vyrovnání, se trefil TOMÁŠ URBAN. Asistence: Martin Hrubant a Petr Kabeláč.

60:01

Za deset vteřin šedesát. Takhle by se dal parafrázovat průběh třetí třetiny, kdy nejprve Draci snížili bleskově na rozdíl jediné branky z původního stavu 0:3, a pak uhráli vyrovnání při vskutku trojnásobném power-play. Zápas tedy rozhodne prodloužení či nájezdy.

60:00

59:50
    Domácí hráli těsně před koncem přesilovku pěti proti třem, kterou posílili ještě o jednoho muže v poli při odvolání brankáře. Tento riskantní tah se jim deset vteřin před koncem vyplatil, když na 3:3 vyrovnal PETR KABELÁČ. Asistence: Tomáš Přeučil.

45:54
    To je fofr. Bílina během půlminuty vstřelila kontaktní gól zásluhou TOMÁŠE PŘEUČILA! Bez asistence.

45:24
    Bílina se vrací do zápasu snížením při přesilové hře. O gól se postaral MARTIN HRUBANT. Asistence: Jiří Mackal.

40:01

Králem tohoto dějství i zatím dosavadního průběhu zápasu je Roman Šulcík, který se blýskl hattrickem. Tábor tak má našlápnuto k vítězství, ale ještě nemá nic jisté.

40:00

32:34
    Tábor právě vstřelil branku!
    Při signalizovaném vyloučení vsítil ROMAN ŠULCÍK v tomto zápase hattrick! Asistence: Jakub Matušík.

24:22
    Hosté se dostali do přečíslení tří na dva a navyšují na rozdíl dvou branek. Střelcem je ROMAN ŠULCÍK. Asistence: Jakub Matušík.

20:01

Po téměř celou dobu držely oba týmy vyrovnaný stav 0:0. Minutu před sirénou se však prosadili Táborští, kteří jsou nyní těmi, kdo vykročil do zápasu pravou nohou. Uvidíme dále, co s tím Bílina udělá.

20:00

18:55
    Hosté hráli svou první přesilovku v zápase a ROMAN ŠULCÍK ji využívá. Asistence: Jakub Matušík.

David Havlůj

Branky a nahrávky: 46. Hrubant (Mackal), 46. Přeučil, 60. Kabeláč (Přeučil), 61. Urban (Hrubant, Kabeláč) - 19. Šulcík (Matušík), 25. Šulcík (Matušík), 33. Šulcík (Matušík)