Pittsburgh – Florida 3:1 (kon.) | Nashville – Vancouver 0:1 (kon.) | Chicago – San Jose 2:1 (kon.)
Washington – New Jersey 5:1 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 5:3 (kon.) | Edmonton – Arizona 3:2 (po s.n.)
Los Angeles – Colorado 4:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
Winnipeg Jets
Sobota 23.02.2013, 19:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám dobrou noc. (21:58:09)

Hvězdy zápasu:

1 - Brayden Schenn (2+1)

2 - Jakub Voráček (0+3)

3 - Wayne Simmonds (1+1).

Philadelphie dokonala ve třetí třetině famózní obrat, když v ní vstřelila tři branky a vybojovala cenné vítězství, jelikož Winnipeg byl po celý zápas vyrovnaným soupeřem. Z dnešního utkání tak berou všechny body za vítězství 5:3 hokejisté Flyers.

Střely na branku ve třetí třetině:

Philadelphia Flyers - 8 (39)

Winnipeg Jets - 11 (37).

60:00

59:59
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    V poslední vteřině zápasu trefuje prázdnou branku ZAC RINALDO. Asistence: Kimmo Timonen.

59:26
    Tvrdá střela Byfugliena těsně minula branku.

58:30
    Pavelec na střídačce! Hosté to zkoušejí v šesti hráčích v poli.

58:11

57:45
    Po špatné přihrávce Antropova končí puk ve středním pásmu.

57:03
    Do velké šance se dostal Little, který z velké blízkosti nedokázal Bryzgalova prostřelit.

56:20
    Flyers se hned po vhazování osvobozují.

56:11
    Hosté mají velkou šanci vyrovnat, když je za nedovolené bránění vyloučen na 2 minuty Coburn.

55:26
    Domácí dobře napadají rozehrávku Jets, kteří mají problémy se dostat do útočného pásma.

54:30
    Domácí se již nikam neženou a spíše se snaží ubránit jednogólový náskok.

53:35
    Do zakončení se dostal Kane, ale jeho pokus si Bryzgalov pohlídal.

53:00
    Hosté se tlačí do útoku a snaží se vyrovnat.

51:23
    Domácí si nyní příliš nerozuměli v rozehrávce a tak raději Bryzgalov podržel puk.

50:13
    Bryzgalov špatně vyrazil střelu Burmistrova, když se puk odrazil za něj a měl velké štěstí, že zamířil vedle branky.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 16. Schenn B. (Briere, Simmonds), 35. Giroux (Timonen, Voráček), 47. Schenn B. (Voráček, Giroux), 49. Simmonds (Schenn B., Voráček), 60. Rinaldo (Timonen) - 5. Kane (Antropov, Byfuglien), 23. Jokinen (Wheeler), 32. Burmistrov (Clitsome, Byfuglien)

Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Boucher) - Schenn L., Timonen, Coburn, Grossman, Gervais, Gustafsson - Hartnell, Giroux, Voráček - Simmonds, Schenn B., Briere - Knuble, Couturier, Talbot - Rinaldo, Fedotěnko, McGinn
    Winnipeg Jets: Pavelec (Pasquale) - Byfuglien, Clitsome, Bogosian, Hainsey, Postma, Stuart - Wheeler, Little, Ladd - Antropov, Burmistrov, Kane - Wellwood, Jokinen, Tangradi - Thornburn, Slater, Wright

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Francois St. Laurent - Jean Morin, Mike Cvik

Diváci: 19,933