Pittsburgh – Florida 3:1 (kon.) | Nashville – Vancouver 0:1 (kon.) | Chicago – San Jose 2:1 (kon.)
Washington – New Jersey 5:1 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 5:3 (kon.) | Edmonton – Arizona 3:2 (po s.n.)
Los Angeles – Colorado 4:1 (kon.)
po s.n.
Edmonton Oilers
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Arizona Coyotes
Sobota 23.02.2013, 21:40 • Rexall Place, Edmonton, Alberta • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (00:28:18)

Zblokované střely: 14:15

Branky a nahrávky: 37. Eberle (Jakupov, Gagner), 49. Hartikainen (Smyth, J. Schultz), 65. Eberle (pen.) - 6. Chipchura (Johnson, Bissonnette), 30. Lombardi (Boedker, Korpikoski). Rozhodčí: Peel, Walsh - Wheler, Murchison. Diváci: 16839.

Hvězdy utkání:

1. Ryan SMYTH (EDM) - 0+1
    2. Mike SMITH (PHX) - 41 zákroků
    3. Nikolaj CHABIBULIN (EDM) - 34 zákroků

Dnešní utkání se vyvíjelo po většinu utkání lépe pro hosty z Phoenixu, kteří se již v šesté minutě ujali vedení zásluhou Kaly Chipchury. V polovině utkání navýšil vedení Matthew Lombardi. V 37. minutě ale snížil na rozdíl jedné branky Jordan Eberle, domácí Olejáři srovnali skóre ve 49. minutě, kdy přesilovou hru využil Teemu Hartikainen. Žádná branka poté už nepadla, rozhodnout tak museli samostatné nájezdy, ve kterých se trefili za domácí Eberle a Gagner, za hosty nikdo, bonusový bod tak berou Oilers.

65:00
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Rozhodující samostatný nájezd zaznamenal JORDAN EBERLE, který společně se Samem Gagnerem zařídil zisk bonusového bodu pro domácí!

...a nedává! Oilers vítězí!

David Rundblad musí dát...

Bez problémů dává na 2:0!

Co Sam Gagner?

Eberle v první sérii úspěšný, hosté nikoliv.

Zblokované střely: 9:3 (celkem 14:15)

Ani pětiminutové prodloužení o vítězi nerozhodlo, za malou chvíli tak začnou samostatné nájezdy.