Edmonton – Arizona 3:2 (po s.n.) | Los Angeles – Colorado 4:1 (kon.) | Buffalo – NY Islanders 0:4 (kon.)
Detroit – Nashville 4:0 (kon.) | Carolina – Tampa 2:5 (kon.) | Montreal – NY Rangers 3:0 (kon.)
Ottawa – Toronto 3:2 (kon.) | St. Louis – Columbus 2:1 (kon.) | Dallas – San Jose 3:1 (kon.)
Calgary – Minnesota 3:1 (kon.) | Florida – Boston 1:4 (kon.) | New Jersey – Winnipeg 2:4 (kon.)
Detroit – Vancouver 8:3 (kon.)
Buffalo Sabres
0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
New York Islanders
Neděle 24.02.2013, 01:00 • HSBC Arena Buffalo • NHL

Tímto se s Vámi loučím a děkuji za pozornost. (10:01:00)

Hvězdy zápasu:

1 - Jevgenij Nabokov (35 zásahů)

2 - John Tavares (1+0)

3 - Michael Grabner (1+0).

Buffalo trápí herní krize, které nepomohla ani výměna trenéra a hokejisté Islanders toho dokonale využili, když nastříleli svému soupeři čtyři branky a mohou se radovat z vítězství 0:4.

60:00

59:56
    Martin si počínal velmi tvrdě a obdržel 2+2 minuty za hrubost, dále ještě obdržel 2 minuty za nedovolené bránění brankáři. Na druhé straně trest na 2 minuty Weber a Miller.

59:50
    Současně jsou vyloučeni domácí Finley na 2 minuty za hrubost. Za hosty je potrestán Foligno a Kaleta na 2 minuty za hrubost.

59:02
    Islanders právě vstřelili branku!
    Definitivní tečku udělal za dnešním střetnutím COLIN MCDONALD. Asistence: Cizikas, Streit.

58:41
    Hodgman vyloučen na 2 minuty za sekání.

57:35

55:35
    Hamonic vyloučen na 2 minuty za krosček.

51:03

50:50

49:03
    Gerbe je vyloučen za podražení. Přesilová hra Buffala končí.

48:50
    Na 2 minuty za sekání je vyloučen Finley.

44:24
    Třetí gól hostů vsítil JOHN TAVARES. Asistence: Moulson, Boyes.

40:01

40:00

39:18
    Vanek je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 38. Streit (Moulson, Reasoner), 39. Grabner, 45. Tavares (Moulson, Boyes), 60. McDonald (Cizikas, Streit)

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) - Myers, Regehr, Ehrhoff, Sulzer, Weber, Sekera - Pominville, Hodgson, Vanek - Stafford, Ennis, Foligno - Ott, Hecht, Gerbe - Kaleta, Porter, Grigorenko
    New York Islanders: Nabokov (Dipietro) - Hamonic, MacDonald, Streit, Finley, Višňovský, Hickey - Boyes, Tavares, Moulson - Okposo, Reasoner, Grabner - Aucoin, Nielsen, Bailey - Martin, Cizikas, McDonald

Rozhodčí: Steve Kozari, Justin St. Pierre - Matt MacPherson, Tony Sericolo

Diváci: 19,070