Edmonton – Arizona 3:2 (po s.n.) | Los Angeles – Colorado 4:1 (kon.) | Buffalo – NY Islanders 0:4 (kon.)
Detroit – Nashville 4:0 (kon.) | Carolina – Tampa 2:5 (kon.) | Montreal – NY Rangers 3:0 (kon.)
Ottawa – Toronto 3:2 (kon.) | St. Louis – Columbus 2:1 (kon.) | Dallas – San Jose 3:1 (kon.)
Calgary – Minnesota 3:1 (kon.) | Florida – Boston 1:4 (kon.) | New Jersey – Winnipeg 2:4 (kon.)
Detroit – Vancouver 8:3 (kon.)
Ottawa Senators
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Toronto Maple Leafs
Neděle 24.02.2013, 01:00 • Scotiabank Place, Ottawa • NHL

Tímto se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. (10:17:13)

Hvězdy zápasu:

1 - Colin Greening (1+2)

2 - Erik Condra (1+1)

3 - Clarke MacArthur (1+0).

Velmi napínavý závěr měl dnešní zápas, když se necelou půl minutu do konce prosadil Greening, který tak rozhodl o vítězství Ottawy v tomto vyrovnaném zápase. Ottawa tedy poráží Toronto 3:2.

60:00

59:36
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Hala bouří, Senátoři zřejmě rozhodují o plném bodovém zisku necelou půlminutu před třetí sirénou! Rozhodující branku vstřelil COLIN GREENING. Asistence: Wiercioch, Zibanejad.

56:08

54:08
    Neil vyloučen na 2 minuty za hrubost.

47:10
    Toronto právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno! Trefil se CLARKE MACARTHUR. Asistence: Kostka, Kadri.

45:33
    Gryba je vyloučen na 2 minuty za držení.

40:01

40:00

39:17
    Těsně před koncem druhé třetiny dostává Ottawu do vedení ERIK CONDRA. Asistence: Eric Gryba, Colin Greening.

28:25

26:25
    Kulemin je vyloučen na 2 minuty za podražení.

20:01

20:00

10:52
    Domácí vyrovnávají, když přesně zamířil MIKA ZIBANEJAD. Asistence: Colin Greening, Erik Condra.

3:32
    Hosté se dostávají do vedení, když se mezi tři tyče trefil MIKHAIL GRABOVSKI. Asistence: Nikolaj Kulemin, Jay McClement.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 11. Zibanejad (Greening, Condra), 40. Condra (Gryba, Greening), 60. Greening (Wiercioch, Zibanejad) - 4. Grabovski (Kulemin, McClement), 48. MacArthur (Kostka, Kadri)

Ottawa Senators: Bishop (Lehner) - Gončar, Wiercioch, Lundin, Phillips, Gryba, Methot - Alfredsson, Turris, Silfverberg - Condra, Zibanejad, Greening - Neil, Smith, Dziurzynski - O'Brien, Grant, Daugavins
    Toronto Maple Leafs: Scrivens (Rynnas) - Holzer, Phaneuf, Kostka, Gunnarsson, Fraser, Franson - Kessel, Bozak, Van Riemsdyk - Kulemin, Grabovski, McClement - Komarov, Kadri, MacArthur - McLaren, Steckel, Brown

Rozhodčí: Chris Rooney, Greg Kimmerly - David Brisebois, Derek Nansen