Guimarães – Setúbal 1:4 (kon.) | Sporting – Benfica 1:1 (kon.)
1:1 (1:0)
Benfica Lisabon
Sobota 31.08.2013, 21:00 • Estádio José Alvalade • Portugalská Primeira Liga

Já se s vámi loučím, přeji dobrou noc. (22:59:24)

Lisabonské derby mezi Sportingem a Benfikou nakonec vítěze nepoznalo. Domácímu mužstvu se dařilo držet vedení, ovšem po parádní individuální akci Lazara Markoviće už brankář Patrício čisté konto neudžel. Bitva o Lisabon tak končí výsledkem 1:1.

90+3
    Příliš dlouhý míč od Cédrica, který měl hledat Martinse.

90+2
    Faul na Montera značí, že bude Sporting i nadále na útočící polovině.

90+1
    Sud nastaví tři minuty. Aby to však nakonec nebylo ještě víc. Ve vzdušném souboji si přivodil nějaké zranění Rojo. Ten musí za pomoci lékařů za postranní čáru.

90
    Z následného rohového kopu nebylo skoro nic. Běží poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Míč od pohybu nakonec uvedl sám faulovaný Montero, jeho ránu směřující k levé tyčce ale Moraes vytáhl!

88
    Luisão se hodně zlobí, ovšem faul na Montera byl evidentní. Velká šance v podobě přímého kopu pro Sporting!

87
    Rohový kop v podání domácích fotbalistů Benfice žádné větší nebezpečí nepřichystal.

85
    Ve stejné minutě Sporting naposledy střídá. Ze hřiště odchází Jefferson Nascimento, toho nahrazuje Islam Slimani.

85
    Dalším žlutě ohodnoceným hráčem je Rubén Amorim.

83
    Capel po svém příchodu na trávník září. Na hranici pokutového území si povodil obránce Benfiky a vypálil, jeho rána jen těsně minula levou tyčku Moraesovy klece!

82
    Diego Capel se prezentoval dalším pěkným průnikem po pravé straně, ovšem stejně jako před chvíli na druhé straně Cortês nedcentroval přesně.

81
    Na začátku poslední desetiminutovky posouval Marković na Cortêse, ten ale neodcentroval přesně.

80
    V posledních chvílích chybí obou celkům v jejich rozehrávce trochu nápaditosti.

78
    Cardozo nyní poměrně zbytečně dohrál Nascimenta. Hostující útočník mohl být rád, že nedostal žlutou kartu. To můžeme říct i o Pereirovi, jenž už jednu kartu na svém kontě dokonce má.

76
    Diego Capel ukázal, že rozhodně nepřišel na hřiště zbývajících patnáct minut jen tak odchodit. Jeho průnik po pravém křídle se ukázal jako velice nebezpečný, rána, kterou domácí fotbalsita ze své kopačky následně vyslal však postrádala přesnost.