Havířov – Havlíčkův Brod 3:2 (po pr.) | Šumperk – Olomouc 1:4 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 5:6 (0:1 po s.n.)
Třebíč – Motor ČB 1:2 (kon.) | Kadaň – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Beroun – Most 1:0 (kon.)
Jihlava – Benátky n/J 4:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 14.09.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

51:51
    A síly na ledě se srovnají. Matič Podlipnik dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

51:06
    Další vyloučení na straně Benátek. Dvě minuty dostává opět Marek Pabiška (BEN) za držení protihráče.

48:51
    Vyloučení na straně Dukly, gólman David Rittich se provinil vysokou holí. Trest odpyká Marek Prokš (JIH).

48:23
    Dvě minuty dostává Marek Pabiška (BEN) za držení protihráče.

45:36
    Dukla si zahraje přesilovou hru. Jméno vyloučeného hráče hostů doplním později.

33:28
    Tohle bude zlomový okamžik zápasu. Benátky si zahrají minutu a půl dlouhou přesilovku pět na tři. Za hákování dostává dvě minuty Petr Mocek, který současně dostává desetiminutový trest za nesportovní chování.

32:56
    První vyloučení na straně Dukly. Viktor Ujčík dostává dvě minuty za podražení.

28:37
    A obránce hostů Ondřej Vitásek vzápětí Prokše podrazil a půjde na dvě minuty na trestnou lavici.

24:41
    Opět vyloučení na straně Benátek. Dvě minuty dostává Filp Pyrochta za hákování.

22:04
    Dukla bude hrát 41 vteřin přesilovku 5 na 3, když je zcela zbytečně potrestán za sekání Josef Mikyska, který se s pukem nacházel při vlastním oslabení za Rittichem a bylo jasné, že se nemůže proti přesile domácích prosadit.

12:05
    Trestem na dvě minuty a osobním desetiminutovým trestem za úder do oblasti hlavy a krku je potrestán Jiří Říha.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 19. Hubáček (Čachotský), 38. Zeman (Zadražil), 40. Seman (Ujčík), 58. Čachotský (Ujčík, Podlipnik) – 35. Plodek (Jonák, Říha)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Dobrovolný, Zadražil, Mocek, Podlipnik, Kaláb, Štebih – Čachotský, Zeman, Seman – Důras, Ujčík, Prokš – Velecký, Hubáček, Krupka – Kadlec
    HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Jelínek) – Jánoš, Šimek, Pyrochta, Vitásek, Niko, Ulrych, Říha – Bortňák, Skořepa, Klimt – Krejčík, Plodek, Jonák – Skalický, Mikyska, Bittner – Maďar, Pabiška, Jech

Rozhodčí: Úlehla – Čížek, Křivohlavý