Viťaz – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Barys – Mytišči 5:4 (kon.) | Spartak Moskva – Lev 4:3 (kon.)
CSKA Moskva – Riga 2:1 (po s.n.)
Spartak Moskva
4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
Lev Praha
Sobota 14.09.2013, 15:00 • Sokolniki arena • KHL

40:50
    Domácí fanoušci bučeli na rozhodčího, který nakonec vyloučil Martina Ševce za napadení. Spartak si zahraje 5 na 4.

37:49
    A znovu faul na Christensena. Za hru vysokou holí je vyloučen Sergejev.

37:41
    Quint podrazil Christensena, který se už pomalu rovnal ke střele. Lev může vyrovnat v přesilovce.

31:49
    Špirko to u mantinelu přehnal s tvrdostí, podrazil Ševce a síly na ledě se srovnají.

31:44
    Christensen se postrkoval s Wandellem a rozhodčí oba hráče posílá na dvě minuty na trestnou lavici.

31:18
    Tatíček podrazil unikajícího Krutova a oslabuje svůj tým.

21:26
    Mamkin udělal šikovnou otočku na útočné modré a díky tomuto manévru se dostal do zajímavé příležitosti. Tatíček ho zezadu zahákoval a je vyloučen.

17:58
    Bobrov srazil k ledu Řepíka a Lev si zahraje druhou přesilovou hru.

14:52
    Rozhodčí vylučuje na obou stranách. Na straně Lva si odsedí dvě minuty Kubalík a ze Spartaku jde na trestnou Medvěděv.

12:16
    Junkov sestřelil u mantinelu Nakládala a je vyloučen.

08:43
    Zackrisson sekl hokejkou soupeře v dobré šanci a bez protestů odchází na trestnou lavici.

Ondřej Kalát

Branky a nahrávky: 2. Krutov (Kozlov), 23. Sergejev (Špirko), 24. Medvěděv (Černych), 55. Medvěděv (Volkov) – 16. Thörnberg, 24. Thörnberg (Zackrisson), 40. Řepík (Oystrick, Němec)

Spartak Moskva: Glass (Ivanov) – Quint, Sergejev, Bodrov, Megalinskij, Kulik, Sorokin, Mamkin, Nekolenko – Špirko, Anderson, Wandell –Krutov, Nikulin, Kozlov – Volkov, Junkov, Voronin – Černych, Bobrov, Medvěděv.
    Lev Praha: Engren (Lukáš) – Oystrick, O´Byrne, Ševc, Nakládal, Jaakola, Němec, Humphries – Danielsson, Kapanen, Klepiš – Birner, Tatíček, Řepík – Ridderwall, Christensen, Kubalík – Sekáč, Zackrisson, Thörnberg – Cingel.

Rozhodčí: Karabanov, Ravodin