Genk – Kortrijk 1:0 (kon.) | Oostende – Anderlecht 0:3 (kon.) | Charleroi – Mechelen 2:2 (kon.)
Waregem – Gent 3:2 (kon.) | Leuven – Mons 2:2 (kon.) | Lokeren – Lierse 1:0 (kon.)

80
    Domácí sahají k poslednímu střídání. Jejich hra určitě potřebuje oživit! Odchází Yagan, přichází Ogunjimi.

74
    Také domácí sahají ke druhé změně.

71
    Hosté sahají ke druhému střídání. Odchází Arbeitman, který odehrál dobrý zápas.

63
    Domácí střídají svého nejlepšího střelce, který byl v dnešním zápase neviditelný.

46
    Hosté střídají a pokusí se udržet nerozhodný výsledek. Do hry jde Dussenne, který vystřídá Angeliho.

45
    V závěru poločasu dostává žlutou kartu opět Ruytinx, který je v závěru poločasu všude.

45
    Penaltu za faul Van Gijseghema proměňuje Ruytinx.

45
    Červenou kartu dostává Van Gijseghem (RAEC Mons), který v pokutovém území stáhl Kostovskiho. Míč si staví na pokutovou značku Ruytinx.

41
    Mons právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je DIANDY, který střelou z vápna zvyšuje skóre utkání na 1:2. Studená sprcha pro domácí.

39
    Leuven právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je PETTERSSON. Domácí se konečně dočkali, po několika nezdařených pokusech hlavičkoval po centru Yagana Ruytinx. Jeho hlavičku ještě tečoval Pettersson, čímž nedal brankáři hostů šanci.

26
    Autorem branky je ARBEITMAN, asistence Angeli. Nedáš dostaneš! Po dvou šancích domácích přichází akce hostů. Angeli skvěle našel Arbeitmana, který si naběhl na centr a umístil míč do protipohybu bezmocného Lenaertse.

25
    V další šanci domácích se objevil Kostovski. Míč mu však v poslední chvíli utekl do zámezí.

22
    Poprvé se ukázal nejlepší střelec domácích Ngolok, jeho pokus ovšem Werner zlikvidoval.