Třebechovice p. O. – Trutnov 5:8 (kon.) | Hronov – Nová Paka 7:3 (kon.) | Jaroměř – N. Město n. M. 2:4 (kon.)
HC Jičín – Náchod 0:4 (kon.) | Skuteč – Choceň 2:12 (kon.) | Studénka – Kopřivnice 3:2 (po pr.)
Hlinsko – Chotěboř 4:5 (kon.) | Světlá nS – Česká Třebová 11:2 (kon.) | Moravská Třebová – Chrudim 8:2 (kon.)
HC Studénka
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 30.10.2013, 18:00 • SAK Studénka • Krajská liga: Moravskoslezský kraj

Pěkný zbytek středečního večera Vám přeje Radek Pobořil. Někdy zase u onlajn přenosu nashledanou! (20:11:50)

Skončilo nám zajímavé utkání, ve kterém byli nakonec šťastnější domácí hokejisté, kteří v dohrávce 6. kola KLM porazili na svém ledě rivala z Kopřivnice. Utkání rozhodl v prodloužení David Čáň.

62:35
    Studénka právě vstřelila branku!
    Dnešní derby rozhoduje v prodloužení DAVID ČÁŇ, jeho pumelice skončila v síti hostujícího brankáře. Asistence: Petr Orszulik a Martin Novák.

61:23
    Další tutovka pro domácí. Bekhendová střela Orszulika nemířila přesně.

60:45
    Šance Studénky. Merta mohl rozhodnout, ale ani na třikrát nepřekonal Unzeitiga!

60:01

Máme za sebou 60 minut. Po základní hrací době skončilo utkání nerozhodně. Nyní bude následovat pěti minutové prodloužení.