Třebechovice p. O. – Trutnov 5:8 (kon.) | Hronov – Nová Paka 7:3 (kon.) | Jaroměř – N. Město n. M. 2:4 (kon.)
HC Jičín – Náchod 0:4 (kon.) | Skuteč – Choceň 2:12 (kon.) | Studénka – Kopřivnice 3:2 (po pr.)
Hlinsko – Chotěboř 4:5 (kon.) | Světlá nS – Česká Třebová 11:2 (kon.) | Moravská Třebová – Chrudim 8:2 (kon.)
HC Studénka
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 30.10.2013, 18:00 • SAK Studénka • Krajská liga: Moravskoslezský kraj

Pěkný zbytek středečního večera Vám přeje Radek Pobořil. Někdy zase u onlajn přenosu nashledanou! (20:11:50)

Skončilo nám zajímavé utkání, ve kterém byli nakonec šťastnější domácí hokejisté, kteří v dohrávce 6. kola KLM porazili na svém ledě rivala z Kopřivnice. Utkání rozhodl v prodloužení David Čáň.

62:35
    Studénka právě vstřelila branku!
    Dnešní derby rozhoduje v prodloužení DAVID ČÁŇ, jeho pumelice skončila v síti hostujícího brankáře. Asistence: Petr Orszulik a Martin Novák.

61:23
    Další tutovka pro domácí. Bekhendová střela Orszulika nemířila přesně.

60:45
    Šance Studénky. Merta mohl rozhodnout, ale ani na třikrát nepřekonal Unzeitiga!

60:01

Máme za sebou 60 minut. Po základní hrací době skončilo utkání nerozhodně. Nyní bude následovat pěti minutové prodloužení.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

54:44
    Janečkovou střelu vyráží Horyl pravým ramenem. Buly v obranném pásmu domácích.

54:10
    V poslední části zatím vidíme asi nejlepší podívanou, hraje se nahorů-dolů.

53:32
    Křivákova nepřesná přihrávka na Mertu.

53:11
    A nyní opět, ale tentokrát se nepíská a hra pokračuje.

52:46
    Hosté se vysvobozují jen díky zakázanému uvolnění.

52:33
    Hra se nám teď přelévá z jedné strany na druhou, nyní buly v obranném pásmu domácích.

51:55
    Akce Studénky zastavená čárovým rozhodčím, píská se ofsajd. Divácíi pískají, ale rozhodnutí rozhodčího už nikdo nezmění.

51:09
    Novák teď málem zbořil hostující klec a vletěl do ní jako tank. Posunutá brána, buly ve středním pásmu.

50:15
    V další dobré pozici byl Martinčík. Kýžený gólový efekt to ale nepřinesl.

50:00
    Domácí teď jeli dva na jednohu, konkrétně Čáň s Lindovským, ale Čáňovou přihrávku vystihl Bílek, který dobrým zákrokem teď zachránil svůj celek.

49:25
    Posunutá domácí klec. Hosté nyní reklamují, že domácí posunuli bránu úmyslně. Vylučovat se ale nebude. Buly po levici Horylovy brány.

48:37
    Obě družstva v plném počtu.

48:24
    Hra přerušena. Na ledě zůstává Štubňa, který nyní za potlesku tribun odjíždí na střídačku.

47:37
    Tatarčíková střela zablokována Poláškem, který teď míří rychle na hráčskou lavici.

46:37
    Už se zdálo, že domácí budou hrát přesilovku, ale nakonec tomu tak není a vylučovat se bude současně. Jašek zahákoval Sochorka, který tomu ale hodně přidal a jde si také sednout na trestnou lavici – nafilmovaný pád. Hraje se 4/4

45:45
    Bílek střílí hodně nad.

45:16

44:41
    Puk končí mimo kluziště, buly ve středním kruhu.

44:15
    Nepřesná střela Hruškovského, Horyl zasahovat nemusel.

44:05
    5/5

43:22
    Kropkova bomba končí v Horylové lapačce.

42:05
    Štubňa (STU) – hákování

41:19
    A je vyrovnáno! Domácí využívají přesilovku. Vyrovnávací branku utkání střílí JAN SOCHOREK, který nadvakrát překonává hostujícího brankáře. Asistence: Petr Orszulik a Tomáš Štubňa.

40:52
    Přesilovka pro domácí. Za hákování vyloučen Gola (KOP).

Kopřivnice právě vstřelila branku!
    A hosté se poprvé v utkání dostávají do vedení. Druhou branku Kopřivnice střílí JIŘÍ HORÁK. Asistence: Lukáš Janečka a René Bartošák.

37:01
    Domácí si o vyrovnání koledovali. Vyrovnávací branku střílí ONDŘEJ CHALUPA, který střelou mezi betony překonává domácího brankáře. Asistence: Dalibor Kameníček a Petr Merenda.

34:10
    Domácí jsou v plném počtu.

34:03
    Tutovka Janečky. Horyl ho výborným zákrokem ale vychytává!

33:59
    Martinčíkova přihrávka končí na bruslí Tatarčíka.

33:45
    Dobrý obranný zákrok Nováka, puk ve středním pásmu.

33:17
    Studénka jde do čtyřech. Za hákování si jde sednout na trestnou lavici Čáň. Dobrá šance Kopřivnice na vyrovnání.

32:10

31:40
    Kopřivnice se teď zlobí na sudího, že nepíská faul Veselského. Rozhodčí zůstává v klidu. Vylučovat se nebude. Buly ve středním pásmu.

31:10
    Polovina přesilovka za námi, Studénka zatím nevystřelila na bránu.

30:10
    Studénka si zahraje první přersilovku. Za podražení byl vyloučen Bartošák. (KOP)

29:02
    Nadvakrát teď nevyzrál na Unzeitiga Štubňa. Hostující brankář byl pozorný.

28:44
    Studénka se vysbozuje, ale jen díky zakáz. uvolnění.

28:15
    Dobrá kombinace Kopřivnice, ale Horákova střela nemířila přesně.

27:44
    Dobrý obranný zákrok Jaška. Vhazování před Unzeitigem.

26:36
    Hruškovský vyhazuje přes všechny čáry, pískán icing.

25:45
    Jeden z hostujících hráčů hrál vysokou holí, buly ve středním pásmu.

25:32
    Kopřivnice je nyní aktivnějším týmem, Merendova střela nemířila přesně.

25:15
    Málem jsem to zakřiknul. V dobré šanci se nyní objevil Horák, ale proti byl zatím bezchybný domácí brankář.

25:00
    Ve druhé třetině odehráno 5 minut, zatím bez výraznějších šancích na obou stranách.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:44.

20:00

19:58
    Poslední střelu první třetiny vyslal na hostujícího brankáře Lindovský.

19:01
    Ohlášená poslední minuta první periody.

18:44
    Střelu Hruškovského vyhlavičkoval maskou Horyl. Zajímavý zákrok .

18:25
    Menší potyčka Orszulika s Bílkem. Vylučovat se nebude.

18:10
    Na druhé straně pískán ofsajd.

17:41
    Střela Tatarčíka zablokována.

16:44
    Na druhé straně byl ve vyložené šanci Štubňa, ale netrefil branku.

15:54
    Obrovská šance Kopřivnice. Hrubý zůstal zcela osamocený před Horylem, ale ten ho vychytal.

15:34
    Puk v hledišti, buly po levici domácího brankáře.

14:49
    Po delší době menší vzrušení v obranné pásmu Studénky, k puku se dostal Kameníček, ale Horyl si dobře vyjel a chytá.

14:01
    Nyní vidíme řadu nepřesných přihrávek z obou stran.

13:08
    Nepřesná přihrávka Veselského končí až na zák. uvolnění.

12:34
    Střelu Kaňovského od modré čáry pohotově chytá Horyl.

11:25
    Tutovka pro domácí. Štubňa netrefuje poloodkrytou hostující branku!

10:42
    Střelu Čáně Unzeitig vyráží

09:03
    Nepřesná přihrávka Horáka, do útoku se ženou domácí...

08:03
    Kaňovský nachytán v ofsajdu.

07:21
    První branku dnešního střetnutí střílí ONDŘEJ TATARČÍK. Asistence: Adam Křivák.

06:35
    Hra přerušena. Posunutá domácí klec. Vhazování v obranném pásmu domácích.