Omsk – Ufa 2:1 (2:1 po s.n.) | Barys – Nižněkamsk 5:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 2:5 (kon.)
Jekatěrinburg – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Jaroslavl – Riga 1:2 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Mytišči – HC Slovan 0:1 (kon.) | Petrohrad – Lev 5:0 (kon.) | Spartak Moskva – Novosibirsk 1:0 (kon.)
Minsk – Novokuzněck 5:2 (kon.) | Záhřeb – Vladivostok 3:2 (1:0 po s.n.) | Doněck – Chabarovsk 5:1 (kon.)
Spartak Moskva
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Středa 30.10.2013, 16:30 • Palác sportu Sokolniki, Moskva • KHL

59:00
    Koskinen spěchá z branky, na led vstupuje šestý hráč Sibiru. Hosté zkoušejí power-play!

54:21
    Sibir má velkou možnost vyrovnat, k dispozici má svou třetí přesilovku. Na dvě minuty pryč z hrací plochy odchází Mamkin (SPM) za hru vysokou holí.

41:32
    Volkov z ničeho nic vypálil od modré čáry! Koskinen se musel mezi třemi tyčemi pořádně hodit do pozoru. Dorážet se snažil Junkov, ale ani on puk za brankovou čáru nedostal.

38:14
    Kugryšev (SIB) se v závěru třetiny dopustil nebezpečné hry vysokou holí, hosté tak budou dohrávat ve čtyřech.

31:46
    Vyloučení na domácí straně, sekání se dopustil Špirkův spoluhráč z lajny Žerděv (SPM).

27:31
    Spartak právě vstřelil branku!
    Až třetí přesilovku využili domácí borci a za svou aktivní hru se ujímají zaslouženého vedení. JEVGENIJ KULIK dostal excelentní přihrávku od Kozlova na vzdálenější tyčku, odkud následně zamířil v pohodě za záda Koskinena. Asistence: Vjačeslav Kozlov, Alexej Krutov.

27:06
    Vyloučení na straně Sibiru. Kopejkin (SIB) musí na trestnou lavici za sekání.

24:12
    Kopejkin mohl na druhé straně udeřit i v oslabení! Ani po jeho tutovce se ale skóre zatím nemění.

22:32
    První vyloučení druhé třetiny, minimálně dvě minuty bude muset pykat za hákování Ožiganov (SIB).

19:46
    Junkov v závěru třetiny pořádně zahrozil! Jeho rána ze střední vzdálenosti skončila centimetry vedle Koskinenovy svatyně.

11:39
    Karavajev (SIB) dalším potrestaným hráčem, dopustil se nebezpečné hry vysokou holí.

06:29
    První vyloučení zápasu, za úder kolenem do protihráče posedí na dvě minuty na trestné lavici Bobrov (SPM).