Slavia – Pardubice 5:4 (2:1 po s.n.) | Třinec – Zlín 2:1 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:2 (0:1 po s.n.)
Kometa Brno – Chomutov 4:2 (kon.) | Litvínov – Liberec 8:3 (kon.) | Kladno – Vítkovice 1:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Berani Zlín
Neděle 08.12.2013, 15:00 • Werk aréna • Tipsport extraliga

59:53
    A vše mohlo být úplně jinak! Jaroslav Balaštík byl zcela osamocen mezi kruhy, ale z dobré pozice Hrubce nepřekonal!

54:52
    Nedobrá situace pro Třinec, který bude hrát v oslabení. Na trestnou lavici míří Daniel Rákos na dvě minuty za podražení.

52:55
    Polanský byl velice blízko gólu, když dostal perfektní zadovku od Martina Růžičky. Perfektní Horčička však svůj tým drží ve hře.

50:16
    Zlín právě vstřelil branku!
    Daniel Krejčí rozehrával jen na Balaštíka, který našel před bránou zcela osamoceného PETRA LEŠKU. Pro tohoto velice zkušeného borce už nebylo těžké překonat přesouvajícího se Hrubce. Asistence: Jaroslav Balaštík.

43:24
    Růžička přenechával puk Varaďovi, ten byl podražen Pavlem Kubišem a se svěšenou hlavou Kubiš odjíždí na lavici hanby, kde stráví dvě minuty.

37:16
    Tentokrát to budou hosté, kteří si zahrají přesilovou hru. Václav Varaďa se provinil sekáním a po zásluze dostává dvě minuty.

34:55
    A další přesilová hra pro domácí. Znovu je to Bedřich Köhler, který si odsedí na trestné lavici dvě minuty za hákování.

34:24
    Třinec právě vstřelil branku!
    DANIEL KREJČÍ si řekl, že kombinací už bylo až moc, vzal si kotouč na svou hokejku, prokličkoval se skrz oba zlínské beky a střelou do pravého růžku Horčičky zvyšuje vedení Ocelářů. Bez asistence.

33:08
    Aktivní Hrabal si svým pohybem vykoledoval faul. Bedřich Köhler to byl, který Hrabala držel a odpyká si tak dvě minuty.

27:48
    Přesilovka pro Oceláře. Pavel Kubiš dostává dvě minuty za podražení a domácí dostanou možnost zvýšit své vedení.

26:26
    Jan Peterek mazácky našel zpoza zlínské brány najíždějícího si LUKÁŠE GALVASE, který se ve vynikající pozici nemýlil a vsítil svou první branku v této sezóně. Asistence: Jan Peterek, Jakub Orsava.

23:50
    Hosté si zahrají v početní výhodě, na trestnou lavici odjíždí Martin Lojek, který dostává dvě minuty za držení.

18:05
    Filip Čech byl velmi blízko tomu, aby vsítil první branku utkání, ale jeho střelu zastavila tyč Hrubcovy brány.

15:29
    A hosté si vybojovali za svou aktivitu přesilovou hru. Dvě minuty si odpyká David Roupec za držení hole.

14:35
    Pavel Kubiš se prokličkoval mezi třemi Oceláři a blafákem se snažil překonat Hrubce, který špičkou betonu vykopl puk. Kotouč se pak dostal k Čajánkovi, na kterého zela prázdná klec, ale Čajánek tuto stoprocentní možnost zazdil.

08:17
    Petr Zámorský si jde odpočinout na trestnou lavici na dvě minuty za zdržování hry a Oceláři mají první možnost přesilové hry.

03:38
    Jakub Orsava poslal zadovku na Adamského, který ještě přihrával Polanskému do vynikající pozice, ale ani Polanský nerozvlnil síť za Horčičkou.

Tomáš Golasowski

Branky a nahrávky: 27. Galvas (Peterek, Orsava), 35. Krejčí – 51. Leška (Balaštík)

HC Oceláři Třinec: Hrubec – Krejčí, Hrabal, Linhart, Roupec, Galvas, Kania, Foltýn, Lojek – Varaďa, Bonk, Martin Růžička – Adamský, Polanský, Orsava – Rákos, Peterek, Květoň – Rufer, Zagrapan, Marek Růžička
    Berani Zlín: Horčička – Urbanec, Marušák, Řezníček, Zámorský, Horák, Tesařík, Valenta – Veselý, Leška, Balaštík – Čech, Holík, Kubiš – Köhler, Čajánek, Melenovský – Sedláček, Okál

Rozhodčí: Gofman, Pešina – Lederer, Lhotský