Boston – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Montreal – Buffalo 3:2 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:4 (0:2 po s.n.)
Detroit – Florida 1:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (po pr.) | Washington – Nashville 5:2 (kon.)
NY Rangers – New Jersey 3:4 (po pr.) | St. Louis – Anaheim 2:5 (kon.) | Edmonton – Calgary 1:2 (po pr.)
Los Angeles – NY Islanders 3:0 (kon.)
Detroit Red Wings
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Florida Panthers
Neděle 08.12.2013, 01:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

55:58
    Detroit bude hrát další přesilovou hru. Za hákování je vyloučen Upshall.

50:02
    Detroit bude hrát přesilovou hru. Za hákování je vyloučen na 2 minuty Fleischmann.

46:10
    Tak to byla velká šance na vyrovnání. Na levém kruhu se ke kotouči dostal Franzen, který následně střelou zápěstím branku těsně přestřelil.

43:29
    Florida právě vstřelila branku!
    Florida se dostává do vedení. Mezi kruhy se ke kotouči dostal JONATHAN HUBERDEAU, který po kličce do bekhendu překonal Gustavssona. Asistence: Tom Gilbert, Shawn Matthias.

28:04
    Florida bude hrát přesilovou hru. Za nedovolené bránění je vyloučen na 2 minuty Bertuzzi.

22:59
    Florida srovnává stav utkání. Na brankovišti předvedl velmi dobrý důraz JIMMY HAYES, který dokázal protlačit kotouč do branky. Asistence: Shawn Matthias, Dylan Olsen.

5:48
    Přesilovou hru si zahraje i Florida. Za krosček je vyloučen na 2 minuty Abdelkader.

4:06
    Detroit právě vstřelil branku!
    Detroit se dostává do vedení. DANIEL CLEARY obdržel přesný pas od Abdelkadera a z mezikruží prostřelil Thomase. Asistence: Justin Abdelkader, Cory Emmerton.

1:26
    Detroit bude hrát přesilovou hru. Za hákování je vyloučen na 2 minuty Boyes.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 5. Cleary (Abdelkader, Emmerton) – 23. Hayes (Matthias, Olsen), 44. Huberdeau (Gilbert, Matthias)

Detroit Red Wings: Gustavsson (Howard) – Ericsson, Kronwall, Smith, Quincey, Lashoff, Kindl – Bertuzzi, Frazen, Nyquist – Alfredsson, Weiss, Abdelkader – Tatar, Andersson, Miller – Samuelsson, Emmerton, Cleary
    Florida Panthers: Thomas (Clemensen) – Gilbert, Campbell, Olsen, Gudbranson, Weaver, Kulikov – Upshall, Bjugstad, Huberdeau – Boyes, Barkov, Bergenheim – Kopecký, Goc, Fleischmann – Hayes, Matthias, Winchester

Rozhodčí: Furlatt, Sutherland – Devorski, Kovachik

Diváci: 20 066