Boston – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Montreal – Buffalo 3:2 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:4 (0:2 po s.n.)
Detroit – Florida 1:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (po pr.) | Washington – Nashville 5:2 (kon.)
NY Rangers – New Jersey 3:4 (po pr.) | St. Louis – Anaheim 2:5 (kon.) | Edmonton – Calgary 1:2 (po pr.)
Los Angeles – NY Islanders 3:0 (kon.)
Tampa Bay Lightning
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Winnipeg Jets
Neděle 08.12.2013, 01:00 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

Děkuji za pozornost, dobrou noc. (03:59:15)

Československá stopa v utkání
    Michael Frolík (WPG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:24;
    Ondřej Palát (TBL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:49;
    Radko Gudas (TBL) 0+1, 3 střely, čas na ledě 21:38;
    Andrej Šustr (TBL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:42.

1. Al Montoya (WPG) 28 zák., 1 gól, 96,6%
    2. Anders Linback (TBL) 34 zák., 94,4%
    3.Radko Gudas (TBL) 0+1.

Konec zápasu. Hostující tým zcela po zásluze vítězí. Byl i střelecky aktivnější.

61:04
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Wheeler našel před brankou stojícího MARKA SCHEIFELE, který se prosadil střelou z první. Byl to pro něho první vítězný gól v NHL. Asistence: Blake Wheeler.

60:51
    Filppula se mezi tři tyče netrefil. Škoda pro domácí tým.

60:44
    Domácí Killorn trefil tyč branky.

60:01
    Little vyhrál buly nad Filppulou.

60:01

Třetí třetina branku nepřinesla, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:35
    Puk ve středním pásmu.

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

57:55
    Tyrellova střela z kruhu skončila v moci Montoyi.

57:34
    Kotouč ve středním pásmu, vše nasvědčuje tomu, že uvidíme nastavení.

56:20
    Winnipeg se dostal do postavení mimo hru.

55:17
    Byfuglien rychlou střelou zápěstím se snažil najít mezeru mezi betony domácího brankáře.

54:31
    Naprosto totožná situace s tím rozdílem, že zakončoval Brewer. Výsledek byl stejný.

54:10
    Killorn přestřelil branku v dobré pozici. Montoya zasahovat nemusel.

53:34
    Wheeler objel branku, ale puk zasunout rychle nestihl. Následně za bitku na dvě minuty vyloučeni domácí Radko Gulas a hostující Andrew Ladd.

53:21
    Filppulova rána se mezi tři tyče nevešla, letěla nad branku.

52:06
    Jokinenova střela zápěstím Lindbacka nezaskočila.

50:00
    Probíhá posledních deset minut základní hrací doby.

49:25
    V obranném pásmu vyhrál vhazování Johnson nad Scheifelem.

48:14
    Tyrell ve středním pásmu tak dlouho čekal, až kolem jeho jel Ladd, kterého nešetrně poslal k zemi. Vše proběhlo podle regulí.

46:56
    Znovu se Gudas dostal před branku Jets. Tentokrát zkusil střelu příklepem, ale ani tento styl zakončení se neukázal jako správný.

45:33
    Gudasova střela zápěstím výraznější ohrožení branky hostů nepředstavovala.

44:56
    Killorn pronikl do útočného pásma, kousek za modrou se napřáhl a vystřeil. Puk našel Montoya ve své výstroji.

44:05
    Salo minut branku hostujícího celku. Domácí hráč měl přitom dost času na zamíření.

42:40
    Gudas hitoval Scheifela, který to vůbec nečekal.

41:32
    Kuchelovova střela byla hodně nebezpečná, a tak brankář Winnipegu raději přerušil hru.

40:38
    Killornovu střelu našel Montoya v rukavici. Buly před jeho brankou.

40:01

Domácí tým v poslední sekundě třetiny vyrovnal. Zápas je tedy vyrovnaný.

40:00

39:59
    Tampa právě vstřelila branku!
    Dvě setiny sekundy před koncem třetiny se domácí prosadili. St. Louis vyhrál buly, našel Gudase, který adresoval pas NATE THOMPSONOVI, který rychlou střelou prostřelil Montoyu. Asistence: Radko Gudas, Martin St. Louis.

39:39
    Postavení mimo hru. Tím se provinili domácí.

38:30
    Johnson sestřelil Lettla, který hit vůbec nečekal.

37:42
    Killorn a Crobeen se dostali před branku Winnipegu, ale gólmana překonat nedokázali.

35:20
    St. Luisova střela v brance neskončila, výborná zákrok vytáhl Montoya, který ukázal, jak hodně ohebné tělo má.

34:09
    Thorburn netrefil branku, jeho střela letěla nad.

33:50
    Gudasovu střelu Montoya viděl, a tak kotouč vyslaný z jeho hole pohodlně ukryl do lapačky.

32:38
    Laddova střela našla Lindbackovu lapačku.

32:08
    Brewer se po delší době dostal do šance, ale na brankáře Winnipegu si nepřišel. Montoya vykopl puk betonem.

30:11
    Brown minul skákající kotouč, který mohl poslat do odkryté branky.

29:00

28:42
    Little si vybruslil před branku, ale Lindbacka nepřekonal střelou z první.

28:14
    Wheelerova střela se mezi tři tyče nevešla.

27:14
    Clitsome se dostal před branku, kde vystřelil, ale neuspěl. Puk se dostal k Jonikenovi, který Lindbacka nepřekonal. Důležité zákroky brankáře domácích.

27:00
    Vyloučen domácí Nikita Kucherov na dvě minuty za hákování.

26:37
    Frolík a po něm Byfuglien se snažili překonat Linbacka, ani jeden však neuspěl.

24:55
    Brewerova střela gólmana hostů nezaskočila. Montoya celou situaci viděl, a tak kotouč ukryl ve výstroji.

24:10
    Setoguchiho střela brankou neskončila, Lindback zasáhl vyrážečkou.

23:26
    Ellerby se tlačil do předbrankového prostoru. Tísněn zkusil vystřelit a nadělal brankáři domácího celku hodně starostí.

22:05
    St. Luis si na gólmana Jets nepřišel. Mířil do míst, kde stál Montoya.

21:18
    Trouba na druhé straně rychlou střelou v brejku trefil jen Lindbacka.

20:29
    Filppula střelou zápěstím proměřil gólmana Montoyu.

20:01

V první třetině dominovali hosté, kteří vedou gólově 1:0 a na střely mají převahu ještě výraznější – 15:5.

20:00

19:20
    Kotouč ve středním pásmu na hokejkách Jets.

18:58
    Vyloučen hostující Ladd na dvě minuty za hákování.

18:18

18:17
    Ladd vyzkoušel pozornost brankáře Lindbacka, ten kotouč podržel.

18:00
    Šustr poslal k ledu Ladda, který střet absolutně nečekal.

17:25
    Do první velké přesilovkové šance se dostal Frolík, ale branku minul.

16:18
    Vyloučen domácí Nate Thompson na dvě minuty za držení protihráče.

15:37
    Johnson obkroužil branku a snažil se zasunout kotouč. Montoya se stihl přesunout ke druhé tyčce a skórování tak zamezil.

14:10
    Hra se odehrává zejména ve středním pásmu, kde je k vidění nejvíce soubojů o kotouč.

12:47
    Ellerby střelou od modré trefil hruď Lindbacka.

12:11
    Jokinenova nebezpečná střela brankáři Lindbackovi nadělala hodně starostí, ale nakonec vše zvládl.

11:44
    Za bitku vyloučeni na pět minut domácí BJ Crombeen a hostující Mark Stuart. Již druhý jejich vzájemná konflikt.

11:38
    Taormani střelou z jízdy trefil jen dobře stojícího Montoyu.

10:44
    Wheeler rychlou střelou nedokázal překonat Lindbacka.

10:03
    Byfuglien se dostal ke dvěma dobrým střelám, ani jedna se však nedostala za brankovou čáru.

09:36
    Na dvě minuty za sekání vyloučeni domácí BJ Crombeen a hostující Mark Stuart. Hraje se čtyři na čtyři.

09:25
    Šustrova střela postrašila Montoyu, který raději přidržel puk. Buly před brankou Jets.

08:18
    Podobná situace na druhé straně. Thorburn nezamířil přesně.

07:54
    Palátova střela mířila nad branku, Montoya zasahovat nemusel.

07:31
    Postavení mimo hru domácího celku.

06:18
    Brewer si počkal ve středním pásmu na Ladda, kterému také adresoval úder. Vše v pořádku, hraje se dál.

05:44
    Ladd měl na chvilinku před sebou odkrytou branku, skákající kotouč ovšem ideálně netrefil.

05:25
    Kotouč putoval po ose Clitsome – Trouba, který vystřelil od modré. BLAKE WHEELER projíždějící před brankou puk ještě tečoval mimo dosah brankáře Lindbacka. Asistence: Jacob Trouba, Grand Clitsome.

04:30
    Thorburn sestřelil Gudase, oba tvrdí borci jsou v pořádku.

04:18
    Browm střelou zápěstím prověřil Montoyu, který se poprvé v zápase dostal do kontaktu s kotoučem.

03:42
    Ladd dobrým pohybem vnesl do obranných řad domácího celku zmatek. Lindback zasahovat nemusel.

03:17

03:00
    Winnipeg ukázal, jak by se mu dnes mohlo dařit. Vybojoval kotouč před brankou a střelou od modré to zkoušel Little.

01:50
    Hostující obrana hraje velmi aktivně, domácí se nemohou dostat do pásma.

01:17
    Vyloučen domácí Matthew Carle na dvě minuty za vysokou hůl.

01:11
    Johnson branku po přihrávce od Poláka netrefil.

00:08
    Hosté se provinili icingem. Na vhazování jdou stejní hráči a výsledek byl také podobný.

00:01
    Jokinen vyhrál buly nad Thompsonem.

00:01

Oba týmy vstupují na ledovou plochu.

Vítám vás u sledování zápasu NHL mezi Tampa Bay Lightning a Winnipeg Jets

Domácí odehráli dvacet osm zápasů s bilancí 17-10-1. Vybojovali 35 bodů a patří jim čtrnáctá příčka v celkové tabulce. Týmovou produktivitu táhne Martin St. Luis, který vstřelil dvanáct branek a zaznamenal 14 asistencí. Zároveň je lepším přihrávačem. V oblasti branek vede Steven Stemkos, ten se gólově prosadil celkem čtrnáctkrát. V brance je jedničkou Ben Bishop, dvojkou Anders Lindback.

Hostující celek odehrál třicet zápasů (13-13-4). Získal 30 bodů, průměr tedy má bod na zápas. Náleží mu osmnáctá pozice v tabulce NHL. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Bryan Little, který zaznamenal dvacet sedm kanadských bodů za dvanáct branek a patnáct asistencí. Získal tak titul nejlepší střelec mužstva. Nejlepším přihrávačem je s 16 asistencemi Dustin Byfuglien. V brankovišti je gólman číslem jedna Ondřej Pavelec, záda mu kryje Al Montoya.
    Vzájemné zápasy
    Tento zápas bude prvním ze dvou střetnutí těchto dvou soupeřů.

Michael Frolík (WPG) – 29 zápasů, 7+9;
    Ondřej Pavelec (WPG) – 24 zápasů, průměr 2,76 gólu na zápas;
    Ondřej Palát (TBL) – 28 zápasů, 4+5;
    Radko Gudas (TBL) – 23 zápasů, 1+5;
    Andrej Šustr (TBL) –21 zápasů, 0+6.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 40. Thompson (Gudas, St. Louis) – 6. Wheeler (Trouba, Clitsome), 62. Scheifele (Wheeler)

Tampa Bay Lightning: Lindback (Bishop) – Brewer, Salo, Gudas, Berberio, Carle, Taormani, Šustr, Hednam – Johnson, Purcell, Killorn, Palát, Crombeen, Brown, St. Luis, Tyrell, Thompson, Filppula, Kucherov, Panik.
    Winnipeg Jets: Montoya (Pavelec) – Pardy, Stuart, Ellerby, Trouba, Clitsome, Byfuglien, Enstrom – Kane, Jokinen, Peluso, Halischuk, Ladd, Wright, Little, Thorburn, Wheeler, Tangradi, Setoguchi, Scheifele, Frolík, Albert.

Rozhodčí: Watson, Leggo – Miller, Murphy

Diváci: 18 354