Trnava – Prievidza 4:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Senica 1:2 (kon.) | Topoľčany – SR 18 6:2 (kon.)
Detva – Lipt. Mikuláš 2:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Prešov 1:4 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
HC Prešov 07
sk Pátek 13.12.2013, 18:00 • Zimný štadion Považská Bystrica • 1. liga (SR)

Dnes to bol pekný zápas, ktorý skončil nespravodlivou prehrou 1:4. Zápas bol celý čas vyrovnaný, ale nakoniec sa podarilo efektívnou hrou Prešova zdolať domáci tím a vezie si z Považskej Bystrice plný počet bodov.

Pekný večer ešte praje Matúš Kubala. (20:02:52)

60:00

58:40
    Paláka v peknej príležitosti vychytal Kmeť vyrážačkou!

57:28
    Prešov si nepripustí prekvapenie a kontroluje hru.

56:00
    Prešov dal gól!

V prečíslení si HALÁS vychutnal bezmocného brankára panterov a triafa nádherne ľavý horný roh!

Asistencia : Ružička, Kohutiar

55:02
    Vypadá to na zaujímavý záver, hráči si nič nedarujú a rozhodcovia hru púšťajú

50:52

Po obrovských príležitostiach napokon gól prišiel a to z hokejky SABOLA! Treba však povedať, že Hričinovi nikto zo spoluhráčov nepomohol, čo je škoda.

Asistencia : Halás, Krempaský

50:30
    Hričina zlikvidoval Sabolov pokus, následne aj strelu Halása a do tretice a už na zemi aj Krempaského šancu !!!! Domáci brankár neskutočne chytá!

49:10
    Tkáč neprestrelil domáceho brankára, ten ukazuje svoje kvality!! Ale toto nevyzerá na presilovku Považskej Bystrice, ale naopak!

48:55
    Sabol sám neprekonal čarujúceho Hričinu! Teraz chytil nemožné s lapačkou!

48:19
    Zlé striedanie Prešova dáva panterom druhú možnosť vyrovnať v krátkom čase! Trest za šiestich hráčov na ploche si odsedí Krempaský.

47:33
    Hostia v plnom počte.

47:15
    Ižvolt si prešiel cez troch hráčov a zakončil do vynikajúceho Kmeťa, ktorý svoj tím teraz podržal nad vodou!!

46:08
    Hriňa peknou strelou od modrej neprekonáva Kmeťa!