NY Rangers – Columbus 2:4 (kon.) | Philadelphia – Montreal 2:1 (kon.) | Ottawa – Buffalo 2:1 (kon.)
Tampa – Detroit 2:1 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Toronto 6:3 (kon.) | Nashville – Dallas 3:1 (kon.)
Winnipeg – Colorado 3:4 (0:2 po s.n.) | Arizona – NY Islanders 6:3 (kon.) | Calgary – Carolina 2:1 (po pr.)
Edmonton – Boston 2:4 (kon.) | San Jose – Minnesota 3:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Montreal Canadiens
Pátek 13.12.2013, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

36:20
    A po reklamní pauze nakonec rozhodčí za tento zákrok vylučuje. Za faul kolenem jde pykat hostující hokejista Alexej Emelin (MTL). Hráč Canadiens dostává trest o délce pěti minut.

26:01
    Následuje první vyloučení ve druhé třetině. Přesilovou hru si zahrají domácí Flyers. Na dvě minuty za faul loktem odchází za katr P. K. Subban (MTL).

15:36
    Uvidíme vyloučení na straně Montrealu. Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Alexej Emelin (MTL).

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 14. Rafl (Voráček, Giroux), 30. Giroux (Voráček, Schenn) – 60. Galchenyuk (Gionta, Subban)

Philadelphia Flyers: Mason – Coburn, Timonen, Grossman, Streit, Gustafsson, L. Schenn – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, B. Schenn, Raffl – Downie, Couturier, Read – Rinaldo, Hall, VandeVelde
    Montreal Canadiens: Price – Subban, Markov, Emelin, Gorges, Diaz, Murray – Briere, Desharnais, Pacioretty – Gallagher, Eller, Galchenyuk – Gionta, Plekanec, Prust – Moen, White, Parros

Rozhodčí: Greg Kimmerly, Tom Kowal – Greg Devorski, Scott Driscoll

Diváci: 19748