Poprad – Skalica 6:0 (kon.) | Nitra – Trenčín 4:2 (kon.) | Martin – Banská Bystrica 5:3 (kon.)
Zvolen – Žilina 7:2 (kon.) | Košice – Piešťany 4:2 (kon.)
HK Nitra
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 24.01.2014, 17:00 • ZŠ Nitra • Tipos Extraliga (SR)

57:45
    Tomáš Klíma je vylúčení na 2 minúty za podrazenie.
    Presilovku si zahrajú domáci hokejisti.

55:17
    Trenčín dal gól!

Hostia predsa ešte dávajú gól, aj keď v tejto tretine hrajú moc pasívne, stav stretnutia je 4:2 ! Hneď ako sa hralo opäť 5 na 5 sa Trenčínu podaril streliť gól, skvelo to urobil DÁVID BUC, ktorý si spoza bránky domácich nakorčuľoval na modrú čiaru a krásnou strelou švihom prekonal brankára Nitry Kristana.
    Bez asistencie.

53:13
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Miroslav Kováčik dostáva 2 minúty za hru s vysokou hokejkou. Uvidíme hru 4 na 4.

52:55
    Igor bobček dostáva dve minúty za hrubosť.
    Presilovke pre domácich.

44:02
    Nitra dala gól!

Domáci hokejisti dokázali tlak pretaviť v gól a stav zápasu je už 4:1 !
    Krásny gól teraz strelil kapitán Nitry JOZEF STÜMPEL, pri mantineli sa dostal ku puku, následne sa dostal pred bránku hostí a krásnou ťahanou strelou posiela puk do pravého horného rohu.
    Asistencia : Tománek, Ordzovenský.

36:41

Tak predsa sa hosťom podarilo streliť gól a využívajú tak pomerne rýchlo presilovku, stav stretnutia 3:1. Pred bránou domácich vznikli veľké zmätky, ku puku sa dostal ONDREJ MIKULA a pekným blafákom z boku prekonal Kristana v bránke domácich.
    Asistencia : Pozník.

35:39
    Tomáš Nádašdi dostáva 2 minúty za zdržovanie hry.
    Presilovku si zahrajú hostia.

35:00
    Ďalšia pekná akcia domácich hokejistov, avšak štvrtý gól nepriniesol. Tománek sa dostal ku puku vycvičil obranu hostí, položil si aj brankára Nagyho, ale jeho strela minula bránku hostí.

33:19

Presilovku sa domácim podarilo využiť, čo znamená, že stav stretnutia je 3:0. Domáci sa usadili pri presilovke v útočnom pásme, Milo našiel peknou prihrávkou úplne voľného MIROSLAVA KOVÁČIKA, ktorý krásnou strelou švihom prekonal brankára hostí a dáva tak svoj druhý gól v zápase.
    Asistencia : Milo.

32:00
    Lukáš Troliga je vylúčení na 2 minúty za držanie.

29:00
    Richard Lelkeš dostáva 2 minúty za hrubosť.

25:40
    Martin Nemčík dostáva 2 minúty za hákovanie.
    Domáci si zahrajú presilovku.

24:25
    Pekná akcia domácich hokejistov, avšak gólom sa neskončila. Tománek sa zmocnil puku, miesto strely prihrával na Nováka, ktorý by zakončoval do prázdnej bránky, ale puk mu odskočil od hokejky.

21:39

Krásna akcia domácich hokejistov znamená, že sa stav stretnutia mení na 2:0 ! Celú to začalo u Nádašiho, ktorý puk prihral pekne od stredného pásma do nájazdu Henrichovi Ručkayovi, ktorý vystrelil na brankára hostí, do jeho strely vložil hokejku MIROSLAV KOVÁČIK a puk prešiel pomedzi nohy brankára Nagyho.
    Asistencia : Ručkay H., Nádaši.

17:00
    Filip Bajtek dostáva 2 minúty za hákovanie. Presilovku si tak zahrajú hostia.

14:08
    Tomáš Mikula je vylúčení na 2 minúty za sekanie. Presilovku si tak zahrajú domáci hokejisti.

11:09

Prvý gól v zápase dávajú domáci a to znamená, že stav stretnutia je 1:0 ! Domáci vyrazili do brejku, po peknej kombinácii sa ku puku dostal HENRICH RUČKAY a krásnou strelou ku ľavej tyči prekonal brankára Nagyho. Ten mal zrejme zakrytý výhľad a preto nestihol na ľahkú strelu reagovať.
    Asistencia : Kováčik, Ručkay J.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 12. Ručkay H. (Kováčik, Ručkay J.), 22. Kováčik (Ručkay H., Nádaši), 34. Kováčik (Milo), 45. Stümpel (Tománek, Ordzovenský) – 37. Mikula (Pozník), 56. Buc (bez asistencie)

HK Nitra: Kristan – Milo, Nádaši, Kováčik, Ručkay H., Ručkay J. – Stümpel, Tománek, Novák, Ordzovenský, König – Kuzma, Ďurkech, Segľa, Chrenko, Pupák – Piačka, Lelkeš, Mráz, Pavlíček, Bajtek.
    HK DUKLA Trenčín: Nagy (44.Kutej) – Bobček, Pozník, Komínek, Mikula, Petrovický – Kútny, Buc, Čerešňák, Novajovský, Troliga – Šišovský, Habšuda, Nemčík, Hudec, Klíma – Lipták, Rusnák, Šimíček, Ryzák, Toman.

Rozhodčí: Baluška, Lauff – Gajan, Gavalier, Martinko