Lierse – Anderlecht 2:0 (2.pol) | Standard – Cercle Bruggy 4:0 (kon.) | Club Bruggy – Mons 2:1 (kon.)
Gent – Leuven 2:0 (kon.) | Charleroi – Oostende 0:1 (kon.) | Mechelen – Genk 0:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Kortrijk 1:1 (kon.)
Club Bruggy KV
2:1 (0:0)
RAEC Mons
Sobota 01.02.2014, 20:00 • Jan Breydelstadion • Belgická Jupiler Pro League

Přeji vám hezký zbytek večera a u belgické Jupiler Pro League zase někdy na shledanou. (21:57:48)

Prakticky celý zápas jsme sledovali dobývání jedné branky, avšak stále stejným, ne nebezpečným způsobem. Až mezi 82. a 88. minutou se na nás sesypaly tři góly, z toho dva naprosto totožné, avšak na opačných stranách. Snad i šťastnější byli v závěru utkání domácí, kteří dokázali přidat druhý gól a dle očekávání, avšak po utrápeném průběhu hry zvítězili.

90+4
    Rozhodčí hru protahuje ještě do čtvrté minuty, ale v té se už nic neděje a zápas končí výhrou domácích.

90+3
    Domácí poslední nastavenou minutu hodlají pozdržet taktickým střídáním. Toma De Suttera nahrazuje Jesper Jorgensen.

90+2
    Do slibné šance se dostali ještě hosté, avšak před ztrátou míče nestihli zakončit.

90+1
    Závěr zápasu bude ještě hektický. Po tom, co jsme viděli v posledních minutách, se může stát prakticky cokoliv.

90
    Rozhodčí Nzolo nastavuje 3 minuty.

88
    Bruggy právě vstřelily branku!
    S góly se v posledních minutách roztrhl pytel. Domácí kouč pro dnešní zápas vybral skvělé náhradníky. LIOR REFAELOV napodobil Eidura Gudjohnsena a také on si připisuje branku. Právě po Gudjohnsenově akci vyrážel gólman míč před sebe, ale jen do prostoru, kde nabíhal Rafaelov, kterému stačilo míč doťuknout do prázdné branky. Hosté se z remízového stavu dlouho neradovali.

87
    Mons právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Po totožné akci jako před chvíli na druhé straně hosté vyrovnávají. THOMAS CHATELLE zužitkoval dlouhý pas za obranu a z halfvoleje propálením gólmana Ryana srovnává skóre.

86
    Střídání v týmu RAEC Mons: ze hřiště odchází Van Gijseghem, přichází Zola.

85
    Gudjohnsen hru domácích bezesporu rozhýbal, nyní táhne jejich další útočnou akci.

83
    Bruggy se s ošidným jednobrankovým náskokem nespokojují a nadále dobývají soupeřovu svatyni.

82
    Domácí se konečně dostli do vedení. Jejich urputná snaha vstřelit gól konečně přinesla ovoce. Stačila na to jedna akce, která se typologicky nepodobala všem předešlým. EIDUR GUDJOHNSEN dostal dlouhý pas za obranu a z halfvoleje propálil brankáře Sausseze.

80
    V 80. minutě střídají poprvé také hosté. Odchází jejich nejlepší hráč v zápase Richard Soumah, jehož nahrazuje Thomas Chatelle.

79
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Vazquez, přichází Refaelov.

77
    Ani Vadis střelou z 11 metrů nedokázal Sausseze překonat. Snad kdyby střele přidal trochu razance a lépe ji usměrnil. Takhle byl brankář skoro bez práce.

76
    Třetí žlutou kartu zápasu vidí brankář hostů Saussez za zdržování hry. Je více než evidentní, komu remíza stačí a pro koho by byla velkým zklamáním.

75
    Domácí touží po vítězství a vrhají veškeré síly do útoku, tudíž se jim vzadu stále častěji otevírají okna pro protiútoky soupeře. Právě jeden zakončili hosté z Bergenu.