Lierse – Anderlecht 2:0 (2.pol) | Standard – Cercle Bruggy 4:0 (kon.) | Club Bruggy – Mons 2:1 (kon.)
Gent – Leuven 2:0 (kon.) | Charleroi – Oostende 0:1 (kon.) | Mechelen – Genk 0:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Kortrijk 1:1 (kon.)
KAA Gent
2:0 (0:0)
Oud-Heverlee Leuven
Sobota 01.02.2014, 20:00 • Jules Ottenstadion, Gent (12 919) • Belgická Jupiler Pro League

To to ode mě vše, bude se těšit u dalších on-line přenosů. (22:00:18)

Zápas je u konce! Domácí KAA Gent poráží Oud-Heverlee Leuven poměrem 2:0. O branky, které domácímu celky zařídily tři body, se postarali Pedersen a Zukanović.

89
    I hosté se odhodlali využít i třetího střídání. Bjorn Ruytinx přepouští místo Jovanu Kostovskimu.

85
    Mužstvo Gentu využívá i poslední možnost ke střídání. Ze hřiště je stažen Brecht Dejaegere, na poslední minuty si půjde zahrát David Hubert.

81
    Ve stejné minutě končí utkání pro Nicklase Pedersena, střelce zatím rozhodující branky. Jeho místo přebírá Christophe Lepoint.

81
    Celkově pátou a druhou žlutou kartu na straně domácích uděluje rozhodčí Renatu Netovi (GNT).

76
    K prvnímu střídání se odhodlal také domácí kouč. Hřiště opouští švýcarský záložník Danijel Miličević, který nahrával na první branku svého celku. Naopak na hrací plochu se podívá Sébastien Locigno.

71
    Podruhé v utkání je tu změna tváří na hostující straně. Mohammed Messoudi přenechává místo na hřišti Ovidymu Karuruovi.

69
    Gent právě vstřelil branku!
    KAA Gent se dostává do dvoubrankového vedení! ERVIN ZUKANOVIČ si vzal na starost exekuci volného přímého kopu. Přesnou střelou rozvlnil síť za zády Baillyeho. 2:0 pro Gent!

65
    Ruytinx se hnal do útoku, Messoudi však těsně před brankou odkopává míč do bezpečí pro svůj celek.

62
    Hosté se postarali také o první střídaní zápasu. Alessandro Cerigioni nahrazuje na hrací ploše Davida Wijnse.

61
    Už potřetí v utkání ukazuje hlavní sudí Virant žlutou kartu hráči týmu Leuvenu. Teď ji dostal Karel Geraerts (LEU).

57
    Domácí Gent se zaslouženě dostává do vedení! Úvodní branku utkání střílí NICKLAS PEDERSEN, který hlavou uklidil do brány centr z kopačky Miličeviće!

56
    A je tu další žlutá karta. Tu inkasoval Ivan Bandalovski (LEU).

51
    Habibou kombinoval s Pedersonem, přihrávka prvního jmenovaného se však nepovedla a dánský fotbalista ji už nestihl.

46

První poločas skončil za stavu 0:0. Jednoznačně aktivnějším týmem je zatím domácí KAA Gent, ovšem ani jedna z šancí, kterou si dokázal vytvořit, neskončila za zády brankáře Baillyho.

Druhá půle začne přibližně v 20:06.

44
    Těsně před koncem prvního poločasu dostává žlutou kartu i fotbalista Leuvenu. Před očima se zažlutilo Lukasi Van Eenoovi (LEU).