PSG – Bastia 2:0 (kon.) | Lens – Guingamp 0:1 (kon.) | Lorient – Nice 0:0 (kon.)
Méty – Nantes 1:1 (kon.) | Rennes – Évian TG 6:2 (kon.) | Toulouse – Lyon 2:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
2:0 (1:0)
SC Bastia
Sobota 16.08.2014, 17:00 • Parc de Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Skončilo nám utkání, které přineslo po jedné brance v každé půli. V 26. minutě otevřel brankový účet utkání Lucas a v 57. minutě ho uzavřel Cavani. PSG získalo sice po právu 3 body, ale zranil se Ibrahimovič. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou. (19:04:23)

90+3

90+3
    Nepřesný pas poslal Palmieri, míč skončil v zázemí.

90+3
    PSG toto utkání už jen dohrává.

90+2
    U rohového praporku míč vybojoval Rodriguez.

89
    Chybu Motty se snažil využít Kamano, ten však získal jen rohový kop.

88
    Velmi riskantní skluz předvedl Luiz proti Tallovi v malém vápně! Vyplatil se mu a místo penalty Bastia zahrává jen rohový kop, který nepřinesl žádný výsledek.

87
    Opět na středu hřiště úřadoval Cabaye, po několika kličkách tentokráte zvolil střelu.