Bochum – Stuttgart 2:0 (kon.) | Stuttgarter Kickers – Dortmund 1:4 (kon.) | Homburg – Mönchengladbach 1:3 (kon.)
FT Braunschweig – Kolín nad Rýnem 0:4 (kon.) | Walldorf – Hannover 1:3 (kon.) | Vik. Köln – Hertha 2:4 (kon.)
Viktoria Berlín – Frankfurt 0:2 (kon.)
FT Braunschweig
0:4 (0:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 16.08.2014, 15:30 • Eintracht-Stadion, Braunschweig • Německý pohár

Za neutichajícího potlesku, který směřuje také k domácím hráčům, se s Vámi loučím a přeji příjemně prožitý sobotní večer. (17:23:28)
    Na zápas si našlo cestu 9 067 diváků, velkou část publika ale tvořili příznivci Kölnu.

Christian Bandurski nenastavil jedinou minutu a utkání prvního kola německého poháru je u konce. Köln po celý zápas diktoval tempo, se kterým si domácí věděli rady jen v prvním poločase. Ten druhý už byl jednoznačnou záležitostí, prvoligový celek nastřílel hned čtyři branky, kterými rozradostnil několik tisícovek kolínských fanoušků.

90+1

90
    Osako převzal přihrávku od Halfara zhruba tři metry od branky, Reck ho však výborně odclonil a japonský hráč se k zakončení ani nedostal.

89
    Kolínští v závěru zápasu stále napadají, čímž nadělali problémy Reckovi, který musel odkopnout míč za autovou čáru.

87
    Köln právě vstřelil branku!
    Znovu se ukázalo, že domácím zadákům dělají dlouhé nákopy obrovské problémy. Za obranu si tentokrát zaběhl SIMON ZOLLER, jenž bezchybnou technickou střelou víceméně napodobil trefu, kterou před několika minutami zaznamenal Matthias Lehmann.

86
    Neujal se ani další rohový kop domácích, stoper Mavraj byl ve správný čas na správném místě a odhlavičkoval míč do bezpečné zóny.

85
    Poslední minuty přece jenom patří Braunschweigu, jenž se snaží o vstřelení čestné branky a zdramatizování zápasu.

84
    Střídání v týmu FT Braunschweig: ze hřiště odchází Aaron Samawatie, přichází Jan-Philipp Walther.

83
    Obrana Kölnu musela být ještě ve střehu, avšak rohový kop domácích žádné nebezpečí nepřinesl.

82
    Po faulu Mërgima Mavraje budou domácí rozehrávat přímý kop z pravé strany, kousek za hranicí šestnáctky.

81
    Rychlou akci po pravé straně vedl Julian Bräunig, kterého Hector zastavil ještě před velkým vápnem.

80
    Braunschweig čeká posledních deset minut trápení, moc zajímavých momentů už s největší pravděpodobností neuvidíme.

79
    Hráči týmu ze čtvrté ligy měli netradičně balón na svých kopačkách více než deset vteřin, ze všeho ale byl jen centr do míst, kde úřadoval Horn.

78
    Simon Zoller se musí poslušně vrátit zpět k půlící čáře, byl totiž nachytán v nedovoleném postavení za posledním obráncem Braunschweigu.

77
    O průběhu zápasu jasně vypovídá fakt, že v sedmasedmdesáté minutě je hostující gólman Timo Horn stále bez jakéhokoliv zákroku.

76
    Hostující kapitán Brečko dostal na pravé straně dost prostoru, ale víc než centr do náruče Recka slovinský zadák nevymyslel.

75
    Mišo Brečko trochu zavařil svému kolegovi v obraně Marohovi, kterého aktivně napadal jeden ze soupeřů, jenž se k míči nakonec nedostal.