Ústí n/L – Kladno 1:6 (kon.) | Prostějov – Třebíč 2:4 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Neděle 14.09.2014, 17:00 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

57:56
    Hosté hráli chvíli bez brankáře, Svoboda se však na chvilku do branky při přerušení vrátil.

57:26
    Ján Mucha (CEB) – 2 minuty za faul kolenem. Další odpískaný sporný zákrok, zdálo se, že Mucha předvedl ukázkový bodyček. Buď jak buď, hosté mají k dispozici početní výhodu, pro ně v pravý čas.

47:06
    Ján Mucha (CEB) – 2 minuty za podražení. Hosté však mají k dispozici další početní výhodu.

43:59
    Martin Parýzek (CEB) – 2 minuty za podražení. Hosté mají šanci dostat se opět na dostřel.

42:46
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Budvar aréna vybuchla potřetí dnes radostí. Motor jde v přesilovce znovu do dvoubrankového vedení, když se po nahození dostal kotouč do brankoviště, kde vznikl velký závar a důrazný ROK PAJIČ dotlačil kotouč do sítě. Asistence: Daniel Boháč.

41:32
    Roman Přikryl (HBR) – 2 minuty za držení. Diváci si přejí při přesilovce třetí gól a podobně jsou na tom i domácí hokejisté.

37:40
    Jakub Babka byl ve výborné pozici mezi kruhy, Bláha skvěle zasáhl!

35:45
    Roman Vráblík (CEB) – 2 minuty za podražení. Hodně přísné vyloučení domácího beka, přesto si hosté zahrají znovu v jednoduché početní výhodě.

31:49
    Martin Parýzek (CEB) – 2 minuty za naražení na hrazení. Hráči z Vysočiny mohou v tlaku pokračovat v přesilovce.

21:43
    Štěpán Jeník (HBR) – 2 minuty za podražení. Motor si může vzít zpět dvoubrankový náskok.

21:31
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté v početní výhodě korigují stav. Po nahození od modré Bláha zastavil několik dorážek, ale na tu LUKÁSE ENDÁLA už byl krátký. Bez asistence.

21:11
    Michal Švihálek (CEB) – 2 minuty za podražení. Rebelové mají k dispozici početní výhodu.

19:58
    Josef Straka si udělal ze soupeřů sochy, jeho slalom ale končí po kličce do forhendu jen těsně vedle!

19:28
    Růžička pálí do tyče!

18:53
    Roman Přikryl (HBR) – 2 minuty za sekání. Motor bude hrát minutu a šest vteřin přesilovku pět na tři a může přidat soupeři třetí zásah!

17:59
    Petr Zítka (HBR) – 2 minuty za podražení. Početní výhoda s číslem tři pro Jihočechy.

15:17
    David Škůrek (HBR) – 2 minuty za nedovolené bránění. Je tu druhá přesilovková možnost pro Motor.

11:04
    Jihočeši jdou v oslabení do dvoubrankového náskoku. Tomáš Nouza vybojoval v útočném pásmu kotouč, poslal ho na volného JOSEFA STRAKU, který naznačil střelu, položil si Svobodu na led a do poloprázdné branky skóroval. Asistence: Tomáš Nouza.

10:21
    Marek Vaniš (CEB) – 2 minuty za držení. První přesilovka Rebelů.

07:00
    Tomáš Rousek (HBR) – 2 minuty za sekání. První přesilovka pro Motor.

04:02
    Domácí se šťastně dostávají do vedení. Rozhodčí pustili hru díky hybridnímu icingu, u kotouče však byli dříve bránící hráči, ale o kotouč za brankou přišli. Heřman ho vybojoval u mantinelu, posunul ho DANIELU BOHÁČOVI, jenž zpoza branky o brusle Romana Maliníka dostal kotouč do sítě. Bez asistence.

03:37
    Rok Pajič se po Robově přiťuknutí dostal do dobré pozice, zblízka ale nedokázal překonat Svobodu!

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 5. Boháč, 12. J. Straka (Nouza), 43. Pajič (Boháč) – 22. Endál

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Kůdela) – Punčochář, Chmelíř, Vráblík, M. Semrád, Dan Růžička, Mucha, Parýzek – Kuchejda, M. Heřman, Boháč – Nouza, J. Straka, Švihálek – Vaniš, Pajič, Rob – L. Marek, Trummer, Prokeš.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: R. Svoboda (Dlouhý) – Pavlíček, Janáček, Škůrek, T. Semrád, Jeník, Zítka, Sedlák, Piegl – Babka, Troliga, Maliník – Endál, Jankovič, Rousek – Kňazev, Přikryl, Pejchar – Minárik, Boček, Milfait.

Rozhodčí: Kopeček – Polák, Rampír