Poruba 2011 – Vsetín 3:1 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:5 (kon.) | PZ Kladno – HC Plzeň 2:4 (kon.)
Jihlava – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (2:0 po s.n.) | Chomutov – K. Vary 3:4 (1:2 po s.n.)
Kolín – Pardubice 5:4 (kon.) | Havířov – Warriors Brno 3:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
Piráti Chomutov
3:4 (3:0, 0:2, 0:1 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 14.09.2014, 12:00 • SD ARÉNA • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:46
    Vyloučení na obou stranách. Za Vary si posedí dvě minuty Klejna a za Piráty Svoboda. Oba se dopustili hrubosti.

40:07
    Piráti vyhráli buly a poslali puk za bránu. Zároveň je vyloučen Bečka (KVA) za hákování.

39:42
    Dvě minuty si odpyká Breczko (CHM) za napadení.

36:39
    Domácí v plném počtu. Zároveň se bude vylučovat na druhé straně. Bečka (KVA) je vyloučen za hákování.

34:35
    Budeme svědky dalšího dvouminutového trestu pro Piráty. Za držení si posedí dvě minuty Matyáš Svoboda.

31:51
    Bude se vylučovat. Na trestnou lavici odešel Buchtela (CHM) po jehož zákroku zůstal ležet na ledě jeden z Karlovarských. Zásah do oblasti hlavy a krku, což se rovná dvěma a deseti minutám osobního trestu.

19:02
    Poslední minuta první třetiny. Zároveň obdržel trest Hejduk (CHM) za hrubost.

17:38
    Štaifovi nevyšla střela od modré. Následně zahákoval hráče, který jeho střelu zblokoval. Dvě minuty tak bude trávit na trestné.

10:21
    Další vyhození kotouče Pirátů a síly se srovnají! Vyloučen je za sekání Slabý (KVA).

09:10
    Máme zde první trest zápasu. Vyloučen je Hnídek (CHM) za sekání.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 11. Bukač (M. Svoboda), 12. Chlán (Stínil, Hnídek), 19. Bukač (Lauko, Koblížek) – 26. Ptáček (Nídl), 33. Šik (Klejna), 41. Bernáth, rozh. náj. Slabý