Vsetín – Třinec 0:8 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 3:8 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 0:7 (kon.)
Pardubice – Liberec 4:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 0:2 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:1 (kon.)
Vítkovice – Zlín 5:4 (2:0 po s.n.) | Havířov – Olomouc 1:3 (kon.) | Písek – Hr. Králové 1:4 (kon.)
Letňany – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Poruba 2011 7:2 (kon.) | Slavia – K. Vary 2:1 (kon.)
HC Sparta Praha
5:1 (0:0, 4:0, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 04.10.2014, 12:30 • Incheba arena • Extraliga staršího dorostu

54:44
    Další oslabení domácích řad. Ondřej Procházka se provinil podražením.

49:22
    Další naděje pro Boleslav. Za hákování odchází na trestnou lavici Marek Duben.

45:28
    Martin Kalus vyloučen za hákování.

42:17
    Tomáš Pšenička ze Sparty vyloučen za vysokou hůl.

37:43
    Domácí jdou znovu do oslabení, tentokrát zahrál vysokou holí dnes hodně viditelný Václav Zídek.

35:28
    Mladá Boleslav má před koncem druhé části šanci na snížení, protože nedovoleným bráněním se provinil sparťan Sebastian Janda.

32:54
    S vyloučenými hráči se roztrhl pytel. Tentokrát oslabuje tým Sparty dvoubrankový střelec Václav Zídek. Specifikace trestu na 2 minuty zní „napadení“.

32:18
    Ne a ne se vyvarovat faulům. Kapitán hostů Michal Mattis odchází pykat za krosček.

30:36
    Mladá Boleslav zmatkuje a bude to ještě težší. Hákováním se providil Milan Dančišin.

23:45
    Mladoboleslavský František Uřidil dostává strest na 2+10 minut za naražení protihráče zezadu.

10:31
    Počet hráčů na obou stranách se srovná. Marek Mlčoch oslabuje Mladou Boleslav, protože se provinil hrou vysokou holí.

09:32
    Druhé vyloučení po sobě pro domácí. Nicolas Bureš se provinil podražením.

07:15
    Přesilovku si zahrají také hosté. Na trestnou lavici odchází za hákování domácí asistent kapitána Martin Jandus za hákování.

03:50
    A je tu první vyloučení zápasu. Milan Dančišin z Mladé Boleslavi dostává 2 minuty za sekání. Sparta tak dostává slibnou příležitost k otevření skóre.

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 24. Zídek (Seniov, Pšenička), 26. M. Jandus (Michnáč), 30. Zídek (Pšenička), 40. Michnáč (Kulda), 59. Procházka (M. Jandus) – 48. Kroni (Rypar)

HC Sparta Praha: Chour (Brízgala) – Duben, Vlad, Jeřábek, Janda, Kalina, Bureš, Sedliský – Jandus M., Kulda, Zídek, Jandus T., Svoboda, Michnáč, Pšenička, Maršoun, Safin, Chlouba, Seniov, Komárek, Procházka
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Řečinský, Ďurkáč, Kalus, Marček, Mašek, Mlčoch, Mattis – Prokop, Kroni, Vajsejtl, Durač, Straka, Rypar, Kalaš, Skořepa, Uřidil, Dančišin

Rozhodčí: Miroslav Jebavý – Zbyněk Karda, Josef Slaba