Opava – Přerov 3:2 (kon.) | SK Karviná – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 3:6 (kon.)
Řisuty – Kolín 0:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 1:3 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 3:10 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 4:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 2:5 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 6:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 4:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 1:2 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
6:3 (3:1, 1:1, 2:1)
HC Kobra Praha
Sobota 04.10.2014, 18:00 • Elektromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno. Ve třetí třetině se podařilo hostů snížit zásluhou Michala Slaniny. Kobra to poté zkoušela v šesti, ale zbytečně se nechal vyloučit Jakub Verbík. Přesto hráli hosté bez brankáře, ovšem toho využil Jiří Jakubec a pojistil vítězství domácích. V úplném závěru se ještě prosadil Martin Klement, který zužitkoval přihrávku Jana Matejky. S konstatováním, že Stadion Vrchlabí poráží Kobru Praha 6:3, se s Vámi loučím. (20:38:03)

60:00

59:58
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Před Bílka se dostal sám Jan Matějka, který hostujícího gólmana nepřekonal, ale následně poslal zpoza branky kotouč na volného MARTINA KLEMENTA, který číhal u tyčky a přibil poslední hřebík do rakve Kobry Praha. Asistence: Jan Matějka.

59:27
    Jako správný kapitán se teď předvedl JIŘÍ JAKUBEC, který se chopil kotouče a zavezl ho až do pásma Kobry, kde už měl lehkou úlohu. Bez asistence.

59:14
    Trenér domácích, Josef Řeháček, si vyžádal oddechový čas.

59:07
    Bílek je opět na střídačce a hráči Kobry získali útočné pásmo.

58:51
    Do branky se vrací Bílek. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

58:51
    Jakub Verbík to přehnal před brankou domácích a je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí. Navíc si vysloužil za následné protesty od rozhodčího Veinfurta desetiminutový osobní trest,

58:34
    Kobra Praha to zkouší se šesti bruslaři v poli.

58:34
    Oddechový čas pro hosty.

58:34
    Hosté mají navíc výhodu přesilové hry. Za sekání je vyloučen domácí Ondřej Hamerský.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35
    Kobra právě vstřelila branku!
    Tak pozor. Hostům se daří snížit na rozdíl jediné branky. Závěr utkání bude ještě zajímavý. Úspěšným střelcem třetí branky pražského celku je MICHAL SLANINA. Asistence: Pavel Malý

56:27
    Ránu Čurdy dorážel jeden z hostujících forwardů, ale i tentokrát zakročil domácí fantom, který s pomocí obránců vyřešil celou situaci.

55:56
    Pražský tým se provinil zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude po pravici Bílka.

55:29
    Pavel Malý se dostal v útočném pásmu k odraženému kotouči, ale jeho tečovaný pokus končí v ochranné síti.

54:44
    Šťastný jel s Bláhou na jednoho hostujícího obránce. Prvně jmenovaný se rozhodl pro střelu, kterou kryje svou lapačkou Pavel Bílek.

54:00
    Michal Borovanský zavezl kotouč do pásma, kde přihrával na zcela volného Nováka, kterého fantasticky vychytal Jakub Neužil a díky němu teď drží domácí stále dvoubrankový náskok.

53:35
    Martin Čurda pálil pouze do výstroje Neužila. Následně se opřel do domácího Klementa, který si to nenechal líbit. Oba hráči jsou vyloučeni za hrubost. Bude se hrát 4 na 4.

52:49
    Díky nepřesné přihrávce hostů se zmocňují kotouče domácí tým.

52:02
    K zakončení se dostal domácí Tomáš Šťastný, který ač tísněn vypálil. Pavel Bílek byl ovšem připraven a jeho pokus zneškodnil.

51:48
    Oba celky jsou v plném počtu.

51:07
    Na pravé straně nabral rychlost Dominik Novák, ale ani ten nevyzrál na domácího gólmana.

50:43
    Domácí Aleš Půlpán neproskočil skrze dva hostující obránce, kteří mu sebrali kotouč.

50:06
    Jakub Evan proletěl do pásma Vrchlabí, jako nůž máslem, ale jeho následná střela končí ve výstroji Jakuba Neužila, který si dnes počíná velmi jistě.

49:48
    Po roztržce u domácí střídačky je vyloučen domácí Lenoch na dvě minuty za hrubost a za ten samy prohřešek si jde odpočinout hostující Malý.

48:55
    Na Šteinerovu ránu měl dobrý výhled Neužil a ten také jeho ránu vyráží mimo branku.

48:19
    Skočovský nahazoval od červené čáry. V obranném pásmu Kobry se ovšem Vrchlabí dlouho nezdrželo.

47:47
    Do pásma hostí se probil Jan Srnský, který byl proti přesile a kotouč tak získali hosté.

47:06
    Dnes velmi agilní Aleš Půlpán pálil jen těsně vedle Bílkovy klece.

46:13
    Před brankou byl zcela volný Malý, který bekhendem nepřekonal domácího brankáře.

45:14
    Martin Paris se prokličkoval do pásma, kde v pádu střílel, ale jeho pokus byl zablokován a k Neužilovi vůbec neprošel.

44:21
    Roman Verbík je zpět na ledě a hraje se s plým počtem hráčů na obou stranách

44:13
    Hosté vyhazují kotouč ven z pásma.

43:58
    Hamerského nahození před branku tečoval Patrik Lenoch. Hostující gólman si mezeru mezi betony pohlídal a kotouč raději přikryl.

43:33
    Z pravé strany pálil Aleš Půlpán, ovšem Bílek byl pozorný a svou levou tyč si pohlídal.

43:21
    Martin Filip byl příliš rychlý a dostal se do postavení mimo hru.

43:03
    Domácí jsou v plném počtu a pokračují ve zkrácené přesilové hře.

43:02
    Dnešní utkání sleduje 865 diváků.

42:35
    Po pravé straně se dostal před obránce Pavel Malý, který v pádu zakončoval, ale Neužil si pokryl spodek branky a kotouč za svá záda nepustil.

42:21
    Vylučovat se bude i na druhé straně. Za faul loktem si jde na dvě minuty odpočinout hostující Roman Verbík.

42:07
    Hráči Kobry se dostali do pásma, ale k puku se dostal Jiří Jakubec, který vyvezl kotouč do útočného pásma.

41:47
    Rozhodčí Veinfurter odpískal postavení útočícího hráče v brankovišti a vhazovat se bude ve středním pásmu.

41:20
    Jiří Jebavý vyhodil kotouč ven z pásma a hosté tak musí zakládat další útok od Bílka.

41:03
    Bude se vylučovat. Na trestnou lavici usedne domácí Aleš Půlpán za podražení.

40:24
    Aleš Půlpán přenechával kotouč Jakubcovi, který v tísni nesačil vypálit.

40:01

Za malý okamžik vhodí rozhodčí Veinfurter úvodní buly třetí třetiny.

Skončila druhá dvacetiminutovka, kde nejprve hosté využili dvojnásobnou přesilovku zásluhou Martina Čurdy a snížili na rozdíl jediné branky. Stejnou šanci v početní výhodě měli i domácí, kteří s ní naložili výborně a po ráně Hamerského odskočili opět na rozdíl dvou branek. Do třetí třetiny tak půjde domácí celek s vedením 4:2.

40:00

39:31
    Srnský se dostal společně s Tomášem Jirků do útoku a díky dobré práci jednoho z hostujících obránců, se nedostal Jirků ke střele do prázdné branky.

39:12
    Domácí se dostali do postavení mimo hru.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:37
    Hamerský vypálil ze stejné pozice, jako při předchozím gólu. Tentokrát jeho pokus vytáhl dobrým zákrokem Bílek.

38:05
    Jakubec zůstal zcela osamocen před Bílkem, ale rána domácího kapitána končí na výstroji hostujícího gólmana.

37:30
    Domácí jsou kompletní a začíná jim zkrácená přesilová hra.

37:08
    Síly na ledě se vyrovnají. Za držení si jde odpočinout na dvě minuty Michal Borovanský.

36:42
    Domácí opět vyhazují, zásluhou Patrika Lenocha. Hostům se přesilovka příliš nedaří.

36:14
    Dobrou práci odvedl Aleš Půlpán, který našetřil drahocenné vteřiny pro Vrchlabí.

35:52
    Hosté se dostali do postavení mimo hru.

35:40
    Skočovský vyhodil kotouč až za branku Kobry.

35:30
    Kapitán domácích, Jiří Jakubec, je vyloučen na dvě minuty za hákování. Hosté budou hrát v početní výhodě.

34:51
    Pavel Bílek raději přerušuje hru přikrytím kotouče ve své lapačce.

34:39
    Hlaváčova střela od modré byla sražena , ale domácí jsou stále v útočném pásmu, kde míchají s hostujícími hráči.

33:55
    Hraje se v plném počtu hráčů na obou stranách.

33:31
    Hráči ve žlutých dresech vyhazují kotouč za domácí branku.

32:59
    Domácí využívají taktéž dvojnásobnou přesilovou hru. Po delší kombinaci přihrál Patrik Lenoch na ONDŘEJE HAMERSKÉHO, který nedal šanci Bílkovi střelou tahem nad jeho beton. Asistence: Patrik Lenoch, Martin Filip.

32:35
    Rána Hamerského byla sražena do rohu kluziště.

32:13
    Po Novákově vyhození musí začínat domácí od své brány.

31:55
    Domácí budou hrát minutu a čtyřicet vteřin přesilovou hru 5 na 3. Vyloučen je hostující Šteiner za sekání.

31:48
    Po přihrávce Jakubce pálil do odkryté klece Aleš Půlpán, ale Bílek se výborně přemístil a kotouč vyrazil.

31:35
    Jan Srnský se dostal před branku, kde byl faulován Romanem Verbíkem, který si tak jde odpočinou na 2 + 10 za nedovolené bránění.

31:10
    Kotouč končí mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

30:46
    Z pravé strany prověřil Neužila Pavel Malý.

30:27
    Hosté hrají v plném počtu.

30:01
    Domácí kombinují v pásmu. Následná střela Šťastného se také neujala.

29:44
    Rána Davida Skočovského byla velmi nepřesná a končí v rohu kluziště.

29:20
    Kotouč je opět za brankou domácích, kteří musí začínat útok ze svého pásma.

28:57
    Kotouč je ve střední pásmu po vyhození jednoho z hostujících hráčů.

28:35
    Rána Lenocha od modré čáry končí u Bílka. Ačkoliv mu kotouč vypadl a dorážet mohl ještě Aleš Půlpán.

28:27
    Za krosček je vyloučen hostující Pavel Malý a přesilovou hru si pro změnu zahrají hráči Stadionu.

27:52
    Martin Filip se vrátil na ledovou plochu a to znamená, že jsou domácí kompletní.

27:30
    Pražský celek je v pásmu, kde kombinuje a motá hlavy domácím.

26:40
    Hosté využívají dvojnásobnou přesilovou hru. Po přihrávce od Šteinera se prosazuje MARTIN ČURDA, který snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Dominik Šteiner.

26:20
    Pěknou kombinaci hostí zakončoval Pohl, ale Neužil si pohlídal mezeru u pravé tyče.

25:52
    Hosté budou mít možnost minutu a sedmatřicet vteřin přesilové hry 5 na 3. Martin Filip si jde sednout vedle Vlacha na dvě minuty za sekání.

25:30
    Hosté stupňují tlak a plyne z toho vyloučení Daniela Vlacha, který je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

25:05
    Hlaváč si zkušeně poradil se skákavým kotoučem a nedovolil hostům únik do třetiny.

24:49
    Zakázané uvolnění Kobry Praha.

24:10
    Hráči Kobry jsou nastěhovaní v útočném pásmu, kde kombinují. Domácí gólman nemusel zasahovat.

23:14
    Kotouč šel na Jakuba Verbíka, kterému sjel kotouč z hole v poslední možné chvíli.

22:18
    Hostující Čurdy se dostal mezi kruhy ke střele, ovšem Neužil vytasil další z jeho jistých zákroků.

21:52
    Před brankou domácích zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, ale vypadá to, že bude v pořádku a bude pokračovat ve hře.

21:26
    Střelu Čurdy z levé strany schoval pod betonem domácí Neužil.

21:11
    Hraje se v plném počtu. Borovanský je na ledě.

20:35
    Bláha zavezl kotouč do pásma, ale domácí tam dlouho nesetrvali.

20:01

Domácí budou mít k dispozici ještě minutu a jedenáct vteřin přesilovou hru.

Oba celky jsou již na ledové ploše a od zahájení druhé části nás dělí jen pár okamžiků.

Je za námi první třetina mezi Stadionem Vrchlabí a pražskou Kobrou. Domácí vlétli do utkání jako uragán a po brankách Jakubce, Aleše Půlpána a Matějky vedli 3:0. Hosté se prosadili dvě minuty před koncem třetiny, kdy se trefil Jiří Kalla.

20:00

19:33
    Hráči Kobry se osvobozují a vyhazují kotouč za branku domácích.

19:11
    Domácí budou hrát v početní výhodě. Za hákování si jde odpočinout Michal Borovanský.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:16
    Neužil kryje střelu Jana Pohla z levé strany. Následně se domácí provinili zakázaným uvolněním.

17:09
    Hlaváč podrazil Tomáše Půlpána, ale kotouč se dostal následně k JIŔÍMU KALLOVI, který se trefil přesně pod břevno Neužilovy branky. Asistence: Roman Verbík, Tomáš Půlpán.

16:48
    Do útočného pásma nahazuje Klement. Domácí se ovšem v pásmu neudrželi a u kotouče jsou hráči pražské Kobry.

15:59
    Bláhova pumelice vystrašila Bílka, který nevěděl, kde má kotouč. Ten nakonec odpálil jeden z hostujících obránců do bezpečí.

15:23
    Hosté jsou v plném počtu a po dlouhé době se bude hrát s pěti hráči na obou stranách.

15:02
    Lenoch je s kotoučem za domácí brankou a hledá, komu by přihrál.

14:13

13:56
    Hostující Tomáš Půlpán objel branku a zakončoval do prázdné branky, ovšem výborný Neužil se rychle přemístil a svým pravým betonem nenechal hosty skórovat.

13:43
    Při útočném snažení Kobry se po nárazu otevřely dvířka na ledovou plochu a rozhodčí přerušuje hru.

13:23
    Za úder loktem je vyloučen hostující Pohl, který se nepěkně vyšlápl na domácího hráče, kterého šel ještě pomstít Lenoch. Hra je plná emocí.

12:43
    Stadion hraje ve čtyřech.

12:26
    Po střele Čurdy zasahoval Neužil. Následně se před ním strhla opět menší mela. Zatím sledujeme utkání se vším všudy.

12:13
    Domácí jdou do tří! Za podražení je vyloučen Daniel Vlach.

11:59
    Jirků dojížděl kotouč, který před ním vyrazil Bílek přímo na hůl jednoho z domácích, který netrefil od modré zcela prázdnou branku. To byla veliká šance domácích.

11:16
    Domácí se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

10:43
    Příliš dlouho se v plném počtu nehrálo. Domácí jdou opět do čtyř. Patrik Lenoch si jde odpočinou na dvě minuty za podražení.

10:12
    Domácí hrají v plném počtu.

09:54
    Kotouč je daleko od domácí branky.

09:16
    Na levé straně se dostal sám před Neužila Kocman, ale domácí gólman si pohlídal mezeru mezi betony.

09:06
    Stadionu se podařilo dostat kotouč až za branku hostů, kteří se dostali z následného útoku do postavení mimo hru.

08:42
    Po menší roztržce je vyloučen domácí Hamerský na dvě minuty za hrubost. Za stejný prohřešek je vyloučen hostující Novák. Hra bude pokračovat přesilovkou hostů 5 na 4.

08:14
    V početní výhodě si zahrají i hráči Kobry. Za hákování je vyloučen Daniel Vlach.

07:42
    Tak to je nástup domácího celku! Podél levého mantinelu se utrhl domácí JAN MATÉJKA, který se trefil přesně nad rameno Bílka a vymetl pavučiny v jeho brance. Asistence: Tomáš Bláha

07:19
    Domácí využívají početní výhodu. K odraženému kotouči se dostal za brankou ALEŠ PŮLPÁN, který udělal dva kroky před branku a kotouč poslal pohodlně do horní části branky za ležícího Bílka. Asistence: Martin Filip, Jan Matějka

06:38
    Pražskému celku se podařilo vyhodit kotouč do středního pásma.

06:18
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Hostující brankář Bílek je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Trest odsedí Čurda.

06:03
    Ihned z buly se dostal ke střele Čurda, který trefil Neužila do hrudi.

06:01
    Kapitán Kobry, Kocman, vypálil mezi obránci Stadionu, ovšem jeho pokus si zkušeně pohlídal Neužil.

05:45
    Po pokusu Tomáše Bláhy končí kotouč v ochranné síti.

05:26
    Kobra se usadila v pásmu domácích. Dominik Novák promáchl před brankou a ze šance nic nebylo.

04:44
    Jakubec přihrával na pravou stranu Hamerskému, který vypálil na Bílka. Ten si poradil a kotouč vyrazil.

04:31
    Jakub Neužil raději přerušuje hru a nechává vystřídat své spoluhráče.

04:09
    Jirků objel branku hostů a následně střílel vedle Bílkovy klece.

03:24
    Domácí jsou stále v útočném pásmu, vstřelená branka je viditelně nabudila.

02:42
    Na pravé straně se dostal ke kotouči Aleš Půlpán, který ho přihrával přes brankoviště na volného JIŘÍHO JAKUBCE a ten prostřelil po zemi Bílka. Asistence: Aleš Půlpán

02:20
    Střela Tomáše Půlpána končí vedle vrchlabské branky.

01:48
    Kalla se dral do útočného pásma, ale Klement ho čistě odstavil od puku.

01:07
    Matějka si s Bláhou nerozuměl a hosté se dostali ke kotouči.

00:32
    Na druhé straně schoval svou ránu za obránce Filip, ale jeho pokus kryje bez problémů Bílek.

00:14
    Po střele Čurdy od modré čáry přerušuje hru Jakub Neužil.

00:01

Vše je připraveno na úvodní buly, od které nás dělí jen pár okamžiků.

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Abrahám) – Hamerský, Lenoch, Skočovský, Jebavý, Klement, Hlaváč, Kadavý – Jakubec (C), Filip, A. Půlpán, Matějka, Bláha, Šťastný, Jirků, Vlach, Srnský, Oppelt, Marks
    Trenér: Josef Řeháček

HC Kobra Praha: Bílek (Coufal) – Evan, Šteiner, J. Verbík, Ton, Cafourek, R. Verbík, Růžička, Vrba, Pohl, Čurda, Novák, Slanina, Borovanský, Malý, T. Půlpán, Kalla, Strnad, Paris, Kocman (C)
    Trenér: Milan Vrzal

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Maštalíř.

Kobra je po třech kolech na čele tabulky, když dokázala ze všech třech utkání vytěžit devět bodů. Hosté dnes půjdou do utkání v roli mírných favoritů, což ovšem nemusí být vůbec výhodou.

Poslední utkání Kobry Praha
    27.09.14 Kobra – Nymburk 4:2
    20.09.14 Pelhřimov – Kobra 1:2
    13.09.14 Trutnov – Kobra 2:6

Domácí Stadion má odehrány tři utkání v letošním ročníku 2. ligy s bilancí jedné výhry, výhry po sam. nájezdech a jednu prohru v prodloužení. S celkovým počtem šesti bodů se Vrchlabí nachází na páté příčce tabulky. Vrchlabští budou chtít navázat na vítězství z minulého kola, kde porazili Trutnov na jeho ledě.

Poslední utkání Stadionu:
    27.09.14 Trutnov – Vrchlabí 1:3
    20.09.14 Vrchlabí – Jablonec nad Nisou 2:3p
    13.09.14 Jindřichův Hradec – Vrchlabí 1:2sn

Krásný, dobrý večer. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů 2. ligy, kde se dnes střetne domácí HC Stadion Vrchlabí, který přivítá na svém ledě HC Kobru Praha. Úvodní vhazování je naplánováno na 18:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 3. Jakubec (Aleš Půlpán), 8. Aleš Půlpán (Filip, Matějka), 8. Matějka (Bláha), 33. Hamerský (Lenoch, Filip), 60. Jakubec, 60. Klement (Matějka) – 18. Kalla (Tomáš Půlpán, Roman Verbík), 27. Čurda (Šteiner), 58. Slanina (Malý)

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Maštalíř