Opava – Přerov 3:2 (kon.) | SK Karviná – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 3:6 (kon.)
Řisuty – Kolín 0:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 1:3 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 3:10 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 4:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 2:5 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 6:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 4:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 1:2 (kon.)

57:37
    Vyloučen hráč hostí Schusser, na 2.minuty za hrubost a ve stejném čase vyloučen hráč domácích Krstev, na 2.minuty za hrubost.

57:37
    K vidění máme dnes také bitku do které se zapojil z hostující strany Schusser a z domácí strany Žižka, který ale míři rovnou do kabin kvůli zranění.

56:45
    Hruška kryje puk po nahození Jáchyma.

55:30
    Sokolov je opět před domácí brankou aktivní, Kaššák však kryje,

54:48
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Tak jsem to zakřikl. Klášterec se dokázal prosadit, když branku vstřelil JAN TOMAN.

54:35
    Klášterec se zdá jíž být odevzdaný a rozehrávka není vůbec přesná.

53:14
    Baník právě vstřelil branku!
    Sokolov bleskurychle využívá přesilovou hru a definitivně rozhoduje o svém vítězství. TOMÁŠ SÝKORA proměnil svou možnost a hosté vedou již o čtyři branky.

53:06
    Vyloučená domácí hráčská lavice, na 2.minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

52:21
    Kaššák se teď musel činit při několika pokusech hostujícího týmu.

51:00
    Klášterec nabudila druhá branka a je na něm vidět velká snaha s utkání něco ještě udělat.

49:35
    Domácí snižují na rozdíl tří branek. K dorážce před Hruškou se dostal JAN STREJČEK a překonává dnes výborného hostujícího brankáře.

49:07
    Hosté hrají v plném počtu.

48:30
    Klášterec si vytvořil tlak ale střela na branku ještě žádná nepřišla.

47:31
    Klášterec chyboval na modré čáře a do protiútoku se dostal Sokolov, akce však zůstala nepotrestána.

47:07
    Vyloučen hráč hostí Kvapil, na 2.minuty za sekání.

46:39
    Hruška kryje nahozený kotouč.

46:13
    Tomáš Sýkora sám před Kaššákem posílá puk hodně vysoko nad branku.

45:16
    Zakázané uvolnění domácího týmu.

44:00
    Klášterec se nemůže dostat do tempa a Sokolov toho využívá ve svůj prospěch, když zachycuje chybné přihrávky domácích hráčů a poté se dostává do zakončení.

42:23
    Zcela osamocený MAREK ŠVEC dostal pěknou přihrávku před domácí branku a poslal puk za Kaššáka, který už byl v té době bezmocný,

42:16
    Zakázané uvolnění domácího celku.

42:00
    Tak i domácí se prosazují. LADISLAV NGUYEN si počkal před brankou na nahrávku a střelou z první rozvlnil síť za Hruškou.

41:26
    Jáchym vyslal střelu, kterou opět kryje dnes velmi dobrý Hruška.

41:00
    Hruška uklidňuje hru před svou brankou a kryje puk do lapačky.

40:43
    Bečvář od modré trefil jen prvního bránícího hráče Sokolova.

40:01

40:00

39:14
    Kaššák vyřešil závar před jeho brankou.

39:00
    Poslední minuta do konce druhé třetiny, která se domácímu celku hodně nepovedla.

38:54
    Sokolovští jsou opět nastěhováni před Kaššákem.

38:00
    Andresova střela mířila hodně vysoko nad branku Hrušky.

37:08
    Sokolov rozjel před Kaššákem nefalšovaný kolotoč ale finální střela šla hodně mimo branku.

36:30
    Sokolov se v klidu brání a nepouští domácí do žádné velké příležitosti.

35:28
    Klášterec se stále nemůže dostat do nějakého zakončení a chyby ho dnes stojí velmi hodně.

35:05
    Hrdlička vyslal z mezikruží pěknou střelu, ale ta však mířila pouze do připraveného Hrušky.

34:39
    Vyloučen hráč hostí Csamangó, na 2.minuty za napadení.

33:51
    Sokolov ukazuje kláštereckým hokejistům jak je to jednoduchém. Na modré čáře převzal puk JAKUB FLEK a povedenou střelou překonal domácího Kaššáka.

33:23
    Hra se kouskuje a momentálně sledujeme hodně nepřesností na obou stranách.

32:46
    Klášterec dělá v obraně chyby a dovoluje Sokolovu zakončovat, ten to však zatím nevyužil.

31:35
    Toman vyzkoušel pravý beton Hrušky, ten obstál na výbornou.

30:42
    Klášterec mohl jít do útoku ale špatná rozehrávka ho připravila o akci.

29:56
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

29:04
    Domácí rozhodně nehází flintu do žita a zkouší se stavem utkání něco udělat, hostující brankář je však zatím rázně proti.

29:03
    Freiberg poslal puk jen do připraveného Hrušky.

28:23
    Hruška si poradil s další pokusem domácích hráčů.

28:13
    Váňa nahodil puk na Hrušku, ten puk schoval do náručí.

27:30
    Freiberg se dostal k zakončení ale nastřelil jen tyč.

27:00
    Klášterec začíná další akci za svou brankou, ale nikam se nehrne.

25:50
    Klášterec je otřesen, když během pěti minut inkasoval hned tři branky a Sokolov je pánem na ledě.

25:01
    Pro hostující tým připisujeme další branku. Od modré čáry se rozjel po pravé straně MAREK ŠVEC a střelou do levého horního rohu překonal domácího brankáře.

24:11
    Prošek vyslal bombu od modré čáry a Kaššák našel puk mezi betony.

24:03
    Domácí hrají v plném počtu.

23:12
    Sokolov stále pokračuje v tlaku a domácí se jen horko těžko brání.

22:25
    Sokolov využívá nabídnutou šanci a odskakuje domácímu týmu již o dvě branky. Hostující tým doslova rozebral trojici bránicích hráčů a KAMIL TVRDEK poslal puk do odkryté klece.

22:04
    Sokolov má nyní k dispozici dlouho přesilovou hru 5 na 3.

22:03
    Vyloučen hráč domácích Koblitz, na 2.minuty za zdržování hry.

21:13
    Vyloučen hráč domácích Krstev, na 2.minuty za nedovolené bránění.

20:24
    Sokolov střílí úvodní branku utkání a to dokonce ve svém oslabení. Do úniku se dostal VÁCLAV DOBŘEMYSL a střelou k tyči překonal domácího brankáře.

20:01

Na kláštereckém stadionu sledujeme zatím pohledný a hlavně velmi vyrovnaný hokej. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu a inkasovat jako první. Klášterec v úvodních minutách své protivníky tlačil, ale postupem času se hra vyrovnala a hostující celek měl také své světlé okamžiky. Uvidíme co nám přinese druhá třetina.

20:00

19:10
    Obrovská chyba domácího brankáře nabídla šanci Sokolovu, Vrána však opuštěnou klec netrefil.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:38
    Velký problém měl s nahozeným pukem Hruška, ale puk nakonec brankovou čáru nepřešel.

18:28
    Vyloučen hráč hostí Přindiš, na 2.minuty za držení.

17:49
    Hruška chytá střelu Bečváře do lapačky.

17:31
    Kuběna kontroluje hru za svojí brankou a počká až mu spoluhráči vystřídají.

17:06

17:01

16:05
    Klášterec se osvobozuje a vyhazuje puk až za branku Hrušky.

15:59
    Kvapil poslal puk na branku ale rozhodčí vyděl prohřešek hostujícího celku a píská postavení útočícího hráče v brankovišti.

15:41
    Nyní si domácí brankář poradil i s dorážkou Kuběny.

15:22
    Přindiš pálil od modré ale Kaššák chytá.

15:01
    Vyloučen hráč domácích Toman, na 2.minuty za vysokou hůl.

14:35
    Klášterec se snaží nahazovat a dojíždět puk za brankou Hrušky, ale t ose mu nevede.

13:48
    Toman tečoval nahozený puk před hostující brankou ale puk si našel cestu jinam než do ní.

13:25
    Momentálně sledujeme velmi vyrovnanou hru a akce střídá akci.

12:48
    Flek předvedl pěknou individuální akci po které skončil puk mimo branku.

12:15

12:06

11:50
    Chyba domácích v rozehrávce stála Klášterec útočné pásmo.

11:17
    Puk zůstal dlouho zaklíněn mezi hráči u mantinelu a rozhodčí tak přerušuje hru.

10:51

10:36
    Po střetu zůstal ležet na ledě domácí Marek Jáchym, který za pomoci spoluhráčů a lékaře míří rovnou do kabin.

10:06
    Vyloučen hráč hostí Vrána, na 2.minuty za podražení.

09:50
    Klášterec se zatím brání dobře a puk vyhazuje.

09:00
    Sokolov má nyní k dispozici přesilovou hru a může tak na chvilku utnout klášterecké pokusy o skórování.

08:51
    Vyloučen hráč domácích Průša, na 2.minuty za hákování.

08:30
    Nyní měli sokolovští hráči chvilku převahu, ale branku to nepřineslo.

07:20
    Po dlouhé době vidíme sokolovské hráče před domácí brankou a hned se musel činit Kaššák, který zlikvidoval Vránovu šanci.

06:37
    Klášterec se opět usadil před brankou Hrušky.

06:01
    Po závaru před sokolovskou brankou skončil puk opět na tribuně.

05:20
    Švec začíná akci hostů za svojí brankou, ale puk ztratil a Freiberg vyzkoušel lapačku Hrušky.

04:59
    Puk skončil mezi diváky.

04:14
    Sokolov se dokázal dostat z kláštereckého tlaku, ale puk už je opět u domácích hráčů.

03:30
    Klášterec je momentálně aktivnějším týmem a hosté se zatím dobře brání.

03:05
    Mála poslal puk jen do betonu hostujícího brankáře.

02:55

02:23
    Diviš zkoušel pozornost Hrušky z velkého úhlu, sokolovský brankář byl však na svém místě.

01:44
    Domácí rozehrávají za svou brankou, ale puk skončil hned ve středním pásmu na sokolovských hokejkách.

01:21
    Tvrdek zkoušel hledat své spoluhráče před brankou, ale neuspěl.

01:05
    Hruška kryje nahozený puk od Hrdličky.

00:45
    Sokolov hraje ve středním pásmu, kde se mu však nedaří založit nějakou akci.

00:20

00:12
    Úvodní buly vyhrál Klášterec a zakládá první útočnou akci.

00:01

Tak utkání ještě ani nezačalo a sokolovský kotel začíná rozjíždět svoje fandění na plné obrátky. Klášterečtí se však nenechají jístě zahanbit a začnou také svůj tým podporovat.

HC Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Koblitz, Zicho, Krstev, Žižka, Strejček, Váňa, Schönauer, Freiberg, Bečvář, Toman, Řepík, Jáchym, Mála, Hrdlička, Nguyen, Andres, Diviš, Toman J., Průša

HC Baník Sokolov: Hruška (Honzík) – Prošek, Kvapil, Přindiš, Schusser, Gombár, Rohan, Novák, Dobřemysl, Švec, Sýkora, Vrána, Flek, Vaněk, Kuběna, Tvrdek, Koblasa, Račanský, Říha, Csamangó, Troška

Vzájemné zápasy
    V minulém roce se utkal Klášterec se Sokolovem dohromady sedmkrát a jen v jednom případě si odnesl výhru Klášterec a to v přátelském zápase. Sokolov vyřadil minulý rok klášterecké hráče ve druhém kole play-off 3:0 na zápasy a letos v přátelských zápasech potvrdil svojí nadvládu ve vzájemných utkání, když vyhrál 7:1 a 3:0. Souboj dvou rivalů ale nemá nikdy jasného favorita a tak v dnešním utkání tipovat výhru domácího nebo hostujícího celku skoro nelze.

Sokolov měl v prvním kole volno. Baník se měl utkat s Berounem, ale ten jak jistě všichni víte do letošní sezóny nevstoupil. Ve druhém kole zajížděl Sokolov na led Bíliny a každý očekával jeho jasnou výhru, to se však nestalo. Bílina se statečně rvala s favoritem a výsledek toho byla remíza a poté výhra na nájezdy pro Sokolov. Na domácím kluzišti už si ale Baník vzpomněl na své parádní vystoupení v minulém ročníku a porazil Žďár nad Sázavou vysoko 5:0.

HC Klášterec nad Ohří:
    Klášterec vstoupil do sezóny velmi dobře, když si poradil v prvním kole na ledě Klatov s místním týmem a vyhrál 3:2. Domácí zápas s Kolínem už taková sláva nebyla. Domácí tým se ujal hned v první minutě vedení 2:0, ale na konci zápasu byl spokojenější Kolín, když vyhrál 7:4. Zatím poslední zápas odehrál Klášterec na ledě Moravských Budějovic, kde prohrál 2:4. Klášterec se tak nachází na jedenáctém místě tabulky, když získal zatím tři body.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Miroslav Bartoš

Branky a nahrávky: 42. Nguyen (Hrdlička), 50. Strejček, 55. Toman – 21. Dobřemysl (Tvrdek), 23. Tvrdek (Dobřemysl, Kuběna), 26. Švec (Tvrdek), 34. Flek (Vrána), 43. Švec (Dobřemysl, Sýkora), 54. Sýkora (Švec)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Koblitz, Zicho, Krstev, Žižka, Strejček, Váňa, Schönauer, Freiberg, Bečvář, Toman, Řepík, Jáchym, Mála, Hrdlička, Nguyen, Andres, Diviš, Toman J., Průša

Rozhodčí: Šmíd – Koskuba, Šulo