Jihlava – Liberec 4:6 (kon.) | Pardubice – Písek 2:1 (po pr.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
Zlín – Havířov 1:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 0:10 (kon.) | Olomouc – Poruba 2011 10:1 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 5:4 (kon.) | Letňany – Chomutov 6:5 (po pr.) | Kometa Brno – Vsetín 7:1 (kon.)
Slavia – HC Plzeň 2:4 (kon.)
HC Slavia Praha
2:4 (0:1, 1:0, 1:3)
HC Plzeň 1929
Sobota 11.10.2014, 16:00Extraliga staršího dorostu

Utkání končí! Plzeň rozhodla ve třetí třetině třemi brankami a bere všechny body. Za hosty se v závěrečném dějství trefil Rubner, Kokoška a Hajšman. Slavia trefou Vildumetze výsledek jen korigovala. (18:08:25)

60:00

59:33
    Míří ale hned zase zpět, jelikož rozehrávka jeho spoluhráčů skončila icingem.

59:09
    Slavia to ještě zkouší v šesti! Šorf na střídačce.

58:34
    Oba týmy hrají v plném počtu.

57:45
    Plzeň právě vstřelila branku!
    O vítězi se zdá být rozhodnuto. Před brankou zůstal zcela osamocený MARTIN HAJŠMAN, který propálil brankáře sešívaných. Asistence: Jakub Pokorný a David Kvasnička.

57:30
    Oddechový čas pro domácí.

57:30
    Sám faulovaný ale neproměňuje.

57:30
    Kokoška se hnal na Šorfa sám, byl však faulován. Rozhodčí nařídili trestné střílení.

56:32
    Kantner dostává menší trest za hrubost a Šmerha také dvě minuty za nedovolené bránění. Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

55:59
    Hosté dávají velice důležitou branku. Rubner zachytil nepovednou rozehrávku Slavie a zamířil ihned do útočné třetiny. Puk nasměroval na FILIPA KOKOŠKU, jehož střela prošla až do branky.

55:43
    Plzeň ale hned rozehrála jen na icing.

55:38

54:31
    Puk opět končí až za slávistickou svatyní. Sešívaní musejí začít znovu.

54:09
    Šmerhovu dělovku likviduje Zeman betonem.

53:38
    Přichází další plzeňský trest. Pokorný je vyloučen za hákování.

53:20

52:58
    Plzeň vyhazuje.

51:08
    Šance pro Slavii opět udeřit v početní převaze. Kodýtek bude dvě minuty pykat za faul kolenem.

David Soumar

Branky a nahrávky: 31. Kolář (Šteiner, Zderadička), 48. Vildumetz – 11. Kaňák (Krystl, Hajšman), 51. Rubner (Kantner, Kaňák), 56. Kokoška (Rubner, Kvasnička), 58. Hajšman (Pokorný, Kvasnička)

HC Slavia Praha: Šorf (Štefka) – Zderadička, D. Krásný, Bušek, Hejda, Šmíd, Valík, Kovář – Hradil, Patočka, Vildumetz, Šteiner, Heldák, Fiala, Matějka, Kolář, Mušo, Mareček, Kohút, Šmerha.
    HC Plzeň 1929: Zeman (Krasanovský) – Kvasnička, Váchal, Kaňák, Sysel, Čechura, Sedláček – Pokorný, Roubal, Kučera, Krystl, M. Krásný, Kanter, Kodýtek, Kokoška, Vracovský, Rubner, Hajšman, Hanzlík, Stránský.