Heerenveen – Cambuur 2:2 (kon.) | Dordrecht – Utrecht 1:3 (kon.) | GA Eagles – Zwolle 3:2 (kon.)
Groningen – Excelsior 1:1 (kon.)
Go Ahead Eagles
3:2 (3:1)
PEC Zwolle
Neděle 19.10.2014, 14:30 • De Adelaarshorst, Deventer, Nizozemsko • Nizozemská Eredivisie

Děkuji z sledování on-line přenosu a přeji hezký zbytek neděle. (16:30:57)

Dnešní utkání je u konce, po dramatickém druhém poločase domácí tým zvítězil 3:2 a bere tři body. Zwolle tedy nevyužilo včerejší remízy Ajaxu na hřišti Twente a zůstává třetí. Hosté hráli ve druhé půli o dost lépe a v 75. minutě zásluhou třetí ligové branky Tomáše Necida v probíhající sezoně snížili na rozdíl jediné branky. Vyrovnat se jim však nepodařilo. Ani Go Ahead Eagles neproměnil žádný ze svých protiútoků v další gól, to mu ale vadit nemusí.

90+4
    Hahn se blýskl skvělým zákrokem.

90+3
    Už to vypadalo, že hráči Go Ahead Eagles rychlý protiútok překombinovali, Reimerink se ale nakonec přece dostal k zakončení z levé strany pokutového území, brankář Hahn ale jeho střelu fantastickým zákrokem vyrazil mimo.

90+2
    Další neúspěšný útok Zwolle znamená odkop od branky domácího celku, se kterým se pochopitelně také moc nespěchá.