Fiorentina – Lazio 0:2 (kon.) | Atalanta BC – Parma 1:0 (kon.) | Cagliari – Sampdoria 2:2 (kon.)
Hellas Verona – AC Milán 1:3 (kon.) | Palermo – Cesena 2:1 (kon.) | Turín – Udinese 1:0 (kon.)
Inter – Neapol 2:2 (kon.)
Inter Milán
2:2 (0:0)
SSC Neapol
Neděle 19.10.2014, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A

Ode mne je to pro dnešek vše, mějte se krásně a pokud máte zájem, můžete mě sledovat na Twitteru. Dobrou noc! (22:43:30)

A máme tu konec! Viděli jsme skvělé utkání, které mělo strhující závěr! Neapol se v závěrečných minutách dvakrát dostala do vedení, Inter ale pokaždé velmi záhy dokázal vyrovnat. Oba týmy tak nakonec berou bod za remízu 2:2.

90+4

90+3
    Hernanes se dostal ještě do střelecké pozice, ale pálil nad!

90+2
    Běží druhá minuta nastavení a oba týmy se snaží rozhodnout o svém vítězství!
    HERNANES - 2:2

90+1
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné, máme opět vyrovnáno! Dodô našel ve vápně parádním centrem HERNANESE, jenž hlavičkoval přesně k pravé tyči a překonal tak Cabrala!
    José María CALLEJÓN - 1:2

90
    Neapol právě vstřelila branku!
    Neapol v devadesáté minutě střílí opět vedoucí branku! López parádním centrem za obranu našel JOSÉ MARÍU CALLEJÓNA, jenž svým druhým zásahem v utkání dává dost možná rozhodující branku!

88
    Domácí tým naposledy střídá: Palacia nahrazuje M'Vila.

87
    Na druhé straně pro změnu pálil Inler pouze do Vidićovy nohy.

86
    Kovačić nyní z hranice vápna minul hostující bránu.

85
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu a oba brankáři musejí být neustále v pozoru.

84
    Jesus tvrdě srazil k zemi Jorginha a následně byl tak potrestán žlutou kartou.
    Fredy GUARÍN - 1:1

82
    Nerazzurri hodně rychle vyrovnávají! FREDY GUARÍN se ani ne minutu po svém pobytu na hřišti prosadil, když domácí zahrávali rohový kop, který už v šestnáctce Icardi posunul na zmiňovaného útočníka Interu, jenž následně rozjásal domácí fanoušky!

81
    Domácí trenér ihned reaguje, když místo Medela posílá do hry Guarína.
    José María CALLEJÓN - 0:1

79
    Tlak Interu se stupňoval, pár minut před koncem se ale prosazuje Neapol! Mertens hodil dlouhý aut do vápna, který Vidić posunul pouze na volného JOSÉ MARÍA CALLEJÓNA, jenž tvrdou ranou k levé tyči propálil Handanoviče!

Branky: 82. Guarín (Icardi), 90+1. Hernanes (Dodô) – 79. Callejón, 90. Callejón (David López)

Karty:   37. Hernanes (INM), 84. Jesus (INM) – 45. Britos (NEA), 71. Higuaín (NEA), 75. Jorginho (NEA)

Inter Milán: Handanovič – Ranocchia, Vidić, Jesus – Obi (58. Mbaye), Medel (81. Guarín), Hernanes, Dodô – Icardi, Kovačić, Palacio (88. M'Vila).
    Náhradníci: Carrizo, Berni – Andreolli, Mbaye, Guarín, Kuzmanović, Krhin, M'Vila, Bonazzoli.

SSC Neapol: Cabral – Britos (76. Ghoulam), Albiol, Koulibaly, Zúñiga – David López, Inler – Callejón, Hamšík (C) (61. Jorginho), Insigne (69. Mertens) – Higuaín.
    Náhradníci: Colombo, Andújar – Henrique, Maggio, Ghoulam, de Guzmán, Jorginho, Mesto, Michu, Mertens, Zapata.