Heerenveen – Cambuur 2:2 (kon.) | Dordrecht – Utrecht 1:3 (kon.) | GA Eagles – Zwolle 3:2 (kon.)
Groningen – Excelsior 1:1 (kon.)
SC Heerenveen
2:2 (1:0)
SC Cambuur Leeuwarden
Neděle 19.10.2014, 12:30 • Abe Lenstra Stadion (Heerenveen) • Nizozemská Eredivisie

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (14:23:16)

A je tu závěrečný hvizd! Heerenveen vlétl do druhého poločasu podobně jako do toho prvního a brzy zvýšil na 2:0, ale hosté se poté díky standardní situaci dostali zpátky do hry a od stavu 2:1 domácí vlastní pasivitou umožnili Cambuuru vyrovnat. Zápas tedy nakonec končí nejspíše spravedlivou remízou, jelikož Heerenveen si za svůj výkon od 50. minuty rozhodně tři body nezaslouží.

90+5

90+5
    Standardka však nakonec byla rozehrána nakrátko a nic zajímavého z toho domácí nevymysleli.

90+4
    Je tu ještě jedna standardní situace pro Heerenveen z přibližně 40 metrů od brány a domácí hráči si ve velkém počtu nabíhají do vápna.

90+3
    Hostující Ogbeche zůstal po kontaktu s protihráčem ležet na trávníku a se zvedáním si dal hodně na čas, což domácí fanoušci patřičně "odměnili" hlasitým pískotem.

90+1
    Jeden z domácích se po rohovém kopu dostal k odraženému míči a zpoza šestnáctky zkusil vypálit z voleje, ale bohužel pro Heerenveen střelu zblokovala hostující obrana.

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Reijnen (SC Cambuur Leeuwarden).

89
    Na centr z levé strany si ve vápně naběhl domácí Uth, který však hlavou nedokázal ideálně usměrnit prudký míč a jeho zakončení minulo bránu.

87
    Nezadržitelně se blíží závěr zápasu a začíná to vypadat, že zápas nebude mít vítěze, ale uvidíme, zda se ještě jeden z týmů nezmůže v posledních minutách na nějakou gólovou akci, kterou by strhl vítězství na svou stranu.

85
    Ogbeche (CMU) fauloval u postranní čáry a vidí za to žlutou kartu.

83
    Hosté zahrávali z pravé strany přímý kop, z něhož sice přímo žádné nebezpečí nevzešlo, ale o chvíli později se míč dostal téměř přesně na místo rozehrávky k Melegovi, který zkusil vystřelit a jeho rána se hezky kroutila na zadní tyč, kde však dobře zasáhl Nordfeldt.

81
    Ogbeche (CMU) si doběhl na hranici vápna pro dlouhou přihrávku, ale vzápětí nedovoleně odstrčil bránícího soupeře a rozhodčí píská útočný faul.

79
    Slagveer (HEE) se snažil s balónem ve vápně přejít přes obránce, ale v souboji jeden na jednoho nebyl úspěšný a o míč přišel.

77
    Hra je v tuto chvíli vyrovnaná. Domácí se po vyrovnání hostů logicky snaží opět zvýšit svou aktivitu směrem dopředu, ale v těchto minutách nejsou k vidění žádné nebezpečnější akce.