Fiorentina – Lazio 0:2 (kon.) | Atalanta BC – Parma 1:0 (kon.) | Cagliari – Sampdoria 2:2 (kon.)
Hellas Verona – AC Milán 1:3 (kon.) | Palermo – Cesena 2:1 (kon.) | Turín – Udinese 1:0 (kon.)
Inter – Neapol 2:2 (kon.)
U.S. Citta di Palermo
2:1 (1:0)
AC Cesena
Neděle 19.10.2014, 15:00Italská Serie A

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji vám příjemný zbytek dne. (17:07:12)

Dramatické utkání je u konce a Palermo vítězí poprvé od svého návratu do Serie A! Domácí dnes byli celý zápas jednoznačně lepší, ale poté co Rodríguez v 61. minutě vyrovnal z pokutového kopu, se dlouho zdálo, že to Palermu ani tentokrát nevyjde. V druhé nastavené minutě se však hlavičkou po rohovém kopu prosadil González a domácí se mohli radovat. Hráčem zápasu je jednoznačně mladý Argentinec Paulo Dybala, který vstřelil vedoucí branku Palerma, celý zápas dělal hostující obraně velké potíže a velký podíl měl i na vítězném gólu, který padl po jeho rohovém kopu.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Daniele Capelli (AC Cesena).

90+4
    Domácím se daří nadále útočit a Cesena si teď zkomplikovala situaci dvěma fauly u vlastní šestnáctky.
    Giancarlo GONZÁLEZ - 2:1

90+2
    Palermo právě vstřelilo branku!
    Míč si k rohovému praporku postavil Paulo Dybala, na jehož povedený centr si ve vápně vyskočil GIANCARLO GONZÁLEZ, který hlavičkou parádně usměrnil míč do brány a Palermo se ve druhé nastavené minutě vrací do vedení!

90+1
    Domácí vybojovali rohový kop.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Vázquez (PLM) to zkusil z dvaceti metrů a levačkou vypálil na zadní tyč, ale míč měl špatnou rotaci a nakonec minul bránu.

89
    Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Matias Ezequiel Muñoz, přichází Simon Makienok.

87
    Hostující obrana si zatím ví rady s centrovanými míči a domácí začínají působit trochu nervózně. Palermo bylo celý zápas jasně lepší, ale přesto mu hrozí, že ani dnes se svého premiérového vítězství po návratu do Serie A nedočká.

85
    Dybala (PLM) zkoušel vypálit zpoza šestnáctky, ale jeho rána o metr minula Lealiho bránu.

84
    Centrovaný míč propadl do vápna až k Sorrentinovi, který ho nyní rozehraje od své brány.

83
    Hosté se ovšem ubránili a nyní se dokázali dostat s míčem na útočnou polovinu, kde se budou snažit vydržet co nejdéle.

82
    Je tu už třináctý rohový kop pro Palermo, které se v závěru zápasu snaží vystupňovat svůj tlak.

82
    Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Achraf Lazaar, přichází Palmieri dos santos Emerson.

81
    Žlutou kartu dostává Matias Ezequiel Muñoz (U.S. Citta di Palermo).

80
    Následovala zajímavá standardní situace domácího týmu, ale k centrovanému míči se před bránou nikdo z domácích nedostal.