Chabarovsk – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Vladivostok – Čeljabinsk 4:3 (2:0 po s.n.) | Novokuzněck – Nižněkamsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Novosibirsk – Toljatti 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 1:2 (kon.) | Atlant – Omsk 3:1 (kon.)
N.Novgorod – Viťaz 5:1 (kon.) | Soči – Jaroslavl 2:9 (kon.) | Minsk – Barys 5:2 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
5:1 (4:1, 0:0, 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Neděle 14.12.2014, 15:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

V dnešním zápase vítězí domácí tým a nutno podotknout, že zcela zaslouženě. Celý zápas byli napřed před svým soupeřem ve všech činnostech. Tímto se s vámi loučím a zase někdy na počtenou. (17:32:06)

60:00

52:37
    Vyloučení na straně domácích. Na trestnou lavici se jede posadit Grigorev.
    Kirill KNYAZEV - 5:1

47:27
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Autorem další branky je KIRILL KNYAZEV, když se prosazuje krásnou individuální akcí. Bez asistence.

40:01

Druhá třetina už nám góly nenabídla a tak zůstává stále stejný stav zápasu.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:13
    Koroljov si jede odsedět dvouminutový trest.

32:40
    Immonen dostává také trest za hákování a i on si odsedí dvě minuty.

31:31
    Na trestnou lavici odjíždí Kudinov za hákování.

28:02
    Dvě minuty dostává Pepeljaev a odjíždí na trestnou lavici.

20:01

Máme za námi první třetinu, která vyšla domácím náramně. Uvidíme jestli se dočkáme gólových hodů i ve druhé třetině.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:32
    Po druhé v dnešním zápase je vyloučen Semenov, tentokrát za vražení na hrazení.
    Vjačeslav SOLODUCHIN - 4:1

Ondřej Terber

Branky a nahrávky: 2. Salminen (Blažijevsky, Immonen), 3. Galuzin (Krasnoslobodtsev, Pepeljaev), 3. Knyazev (Blažijevsky), 11. Krasnoslobodtsev (Filatov), 48. Knyazev – 19. Soloduchin (Koroljov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Kasutin) – Hietanen, Pepeljaev, Wolski (C), Immonen, Salminen – Bernatsky, Blažijevsky, Krasnoslobodtsev, Galuzin, Filatov – Grigorev, Makarov, Savinainen, Kazionov, Konkov – Malevič, Knyazev, Potapov, Rudenkov – Dvurečenskij.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (3´Lisutin) – Porseland, Vasčenko, Afinogenov, Horák, Kempe – Semenov, Golovkov, Koroljov, Kucherjavenko, Soloduhin – Seleznyov, Kudinov, Šitikov, Makejev, Kousal – Klimontov, Vyglazov, Konozov, Jakubov – Makarenko.