Poprad – Košice 4:6 (kon.) | Nitra – Trenčín 2:0 (kon.) | Zvolen – Martin 1:2 (1:2 po s.n.)
Skalica – Banská Bystrica 6:4 (kon.) | Žilina – Piešťany 4:3 (kon.)
HK Skalica
6:4 (0:1, 2:3, 4:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Neděle 14.12.2014, 17:00 • Hant aréna • Tipos Extraliga (SR)

Videli sme dnes dramatický zápas, ktorý mal náboj a domáci predviedli dokonalý obrat. Po tom ako prehrávali 0:3 i 2:4 tak v tretej tretine 4 gólmi naklonili misky váh na svoju stranu a pripisujú si tak dôležité víťazstvo.
    Týmto sa s vami lúčim a prajem vám všetkým krásne sviatky. Stretneme sa opäť po reprezentačnej a vianočnej prestávke. (19:16:23)

60:00

59:56
    V závere sa ešte bude vylučovať.

Marek Drtina (2 min. krošček)

59:54
    V závere Barani ešte operujú pred bránou a Romančík musel predviesť svoje kvality!

59:11
    Skalica dala gól!

Domáci pridávajú poistku v podobe gólu do odkrytej brány! Jurík J. vybojoval po vhadzovaní puk posunul ho na Štumpfa, ktorý sa predral do pásma a nemal problém trafiť bránku.

Asistencia : Juraj Jurík

59:00
    Barani na ľade už v šestici. Vhadzovanie pred Romančíkom.

58:28
    Matoušek dostal perfektnú prihrávku spoza brány, ale s jeho zakončením si Romančík bravúrne poradil.

57:34
    Domáci majú puk na svojich hokejkách a nedávajú tak priestor hosťom.

56:47
    Romančík pre istotu prikryl puk pred dobiedzajúcimi hráčmi.

55:12
    Hostia sa snažia pretlačiť s dvoma hráčmi do pásma, ale Záhoráci im nedali priestor.

54:32
    Barani dokonale zaskočený, hrá sa opäť pred Wiikmanom.

53:56

Domáci dokonale otáčajú skóre! Školiak spoza brány naservíroval puk na JURAJA JURÍKA a ten trafil presne.

Asistencia : René Školiak

52:45
    Bambúch teraz nepustil Stloukala do zakončenia.

51:59
    Štupmf to teraz skúsil strelou spoza obrancu, ale nepresne.

50:27
    Cohenova strela neprekvapila Romančíka.

49:09
    Školiakovi teraz nesadla strela ideálne, ale Wiikmanovi tak narobila o to väčšie problémy.