Buffalo – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Ottawa – Detroit 2:3 (po pr.) | Columbus – Boston 6:2 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 3:4 (po pr.) | NY Rangers – New Jersey 3:1 (kon.) | Tampa – Carolina 2:1 (kon.)
Pittsburgh – Washington 0:3 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:4 (kon.) | Nashville – Philadelphia 4:1 (kon.)
Arizona – Anaheim 2:1 (1:0 po s.n.) | Colorado – Chicago 2:5 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:1 (kon.)
Los Angeles – San Jose 3:1 (kon.) | Florida – Toronto 6:4 (kon.)
Ottawa Senators
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
Detroit Red Wings
Neděle 28.12.2014, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

58:54
    Gustav Nyquist (DET) s Milanem Michálkem (OTT) dostávají shodně dvě minuty za sekání.

53:31
    Teď už na trestnou lavici míří Tomáš Tatar (DET), který se provinil podražením.

46:07
    Ottawa má šanci vzít si zpět své vedení, na trestnou lavici totiž putuje Jonathan Ericsson (DET), který dostává dvě trestné minuty za vysokou hůl.

43:55
    Domácí půjdou do čtyř, Mark Borowiecki (OTT) je potrestán za nedovolené bránění.

36:00
    Brendan Smith (DET) jde na trestnou lavici za podražení.

23:12
    Bude tady další přesilovka, tentokrát však pro Detroit. Alex Chiasson (OTT) dostává dvě trestné minuty za vysokou hůl.

20:44
    Teď už se ale domácí do pásma Detoritu dostali a vykoledovali si faul. Niklas Kronwall (DET) jde na trestnou lavici za hákování.

14:06
    Teď navíc Ottawa bude mít možnost navýšit vedení, protože Tomáš Tatar (DET) dostává dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

02:33
    Tlak domácích je u konce neboť Colin Greening (OTT) míří na trestnou lavici za nedovolené bránění.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 14. Hoffman (Borowiecki, Ryan), 34. MacArthur – 20. Abdelkader (Zetterberg, Kronwall), 44. Zetterberg (Kronwall, Dacjuk), 65. Nyquist

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Borowiecki, Ceci, Cowen, Gryba, Wiercioch – Stone, Turris, MacArthur – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Condra, Legwand, Greening – Chiasson, Pageau, Michálek
    Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Kronwall, Ericsson, DeKeyser, Quincey, Kindl, Smith – Abdelkader, Dacjuk, Zetterberg – Wiess, Sheahan, Tatar – Nyquist, Helm, Franzen – Jurčo, Glendening, Miller

Rozhodčí: Eric Furlatt, Ghislain Hebert – Derek Nansen, Steve Barton