Atlant – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Petrohrad – Čerepovec 4:3 (po pr.) | Riga – N.Novgorod 2:1 (kon.)
CSKA Moskva – Jokerit 4:3 (po pr.)
Dinamo Riga
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Neděle 11.01.2015, 16:00 • Arena Riga • KHL

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek dne. (18:22:16)

Československá stopa v zápase

Jakub Sedláček (RIG) – 1 obdržená branka

Milan Jurčina (RIG) – čas na ledě 19:26

Domácí celek nakonec ubojoval vítězství o kterém rozhodl již v první třetině. Nejprve se prosadil Miks Indrašis a pár minut před sirénou i Saulietis, jehož branka se nakonec ukázala jako branka rozdílová, neboť na začátku druhé třetiny se prosadil od modré čáry Juuso Hietanen.

60:00

59:59
    V poslední vteřině byl na brankovišti neúspěšný Stoljarov.

59:27
    Hráči domácích sdržují za vlastní brankou.

58:49
    Ihned byli domácí v obrovské šanci, ale prázdnou branku trestuhodně netrefují.

58:40
    Birjukov míří z branky!

58:15
    Do útoku se prodírali domácí, ale akce byla již v zárodku zastavena.

57:37
    Vyloučeni jsou ale jen Kaspars Saulietis (RIG) a Vladimir Malevič (NNO).

57:37
    Na levé straně projížděl Skvorcovs a vypálil na branku Birjukova, který s jeho pokusem neměl problém. Poté se strhla hodně veliká šarvátka, do které se zapojili snad všichni hráči na ledě.

57:00
    Začala poslední tříminutovka třetí třetiny.

56:16
    Torpedo avšak nehraje o moc lépe. Nevidíme příliš krásné utkání.

55:48
    Zakázané uvolnění domácích, ti nyní hrají hodně odevzdaně.

55:22
    Domácí v ofsajdu.

54:35
    Hra je aktuálně hodně nezáživná. Hodně nepřesností a pokažených akcí je vidění spousty.

53:47

53:40
    Střela Salminena ukrytá v lapačce Sedláčka.

53:28

David Panuška

Branky a nahrávky: 16. Indašis (Wilson, Darzinš), 20. Saulietis (Bičevskis) – 22. Hietanen (Galuzin)

Dinamo Riga: Sedláček – K. Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnieks, Jerofejevs, Augstkalns – M. Redlihs, Videll, Bukarts – Darzinš, Wilson, Indrašis – Cipuliš, Džerinš, Meija – Skvorcov, Saulietis, Bičevskis – Abols
    Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov – Hietanen, Bernackij, Osipov, Blažijevskij, Malevič, Grigorjev, Aljajěv – Filatov, Dmitrij Kazionov, Wolski – Stoljarov, Immonen, Salminen – Denis Kazionov, Galuzin, Konkov – Žarkov, Savinainen, Knjazev

Rozhodčí: Beljajěv, Ravodin – Morozov, Novikov